Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Korkma endişelenmeee biz burdayız hep beraber duacıyız sizlere

hoşgeldin asel hanım allah ilk çocuğunu sana bağışlasın ikincisinide nasip eylesin bakalım bizlerde istiyoruz rabbim herkese bu duyguyu yaşatsın mahrum etmesin kendinize iyi bakın

boş kaldı burası esra_60 hamiş olunca boşladı burayı :D

Kıss ne diyon sen bakim:D kim boşlamış aşk olsun konu açın paylaşalım işde :Dkonuşalımm hakikaten yaa kimse uğramamış epeydir heyyy melekler neler oluyor neler bitiyor umutlar varmı nerdesinizz bekleyen arkadaşlarım size sesleniyorumm derken neyse ben bugün doktora gittim bebişimi gördüm çok şükür ve rahatladım Allahında izniyle bebişim 6 haftalıkmış 10 gün sonra gidicem tekrar kalp atışlarını dinlecess Allahım inşallah sağlıklı sıhatli doğmasın nasip eder ben sizlere her zaman dua ediyorum kızlar sizde bana edin nolur hadi öpüyorum sizi

hadi inşallah canım bakalım bi aksilik olmadan eli ayağı düzggün kucağına almayı nasip etsin rabbim....

Kıss ne diyon sen bakim:D kim boşlamış aşk olsun konu açın paylaşalım işde :Dkonuşalımm hakikaten yaa kimse uğramamış epeydir heyyy melekler neler oluyor neler bitiyor umutlar varmı nerdesinizz bekleyen arkadaşlarım size sesleniyorumm derken neyse ben bugün doktora gittim bebişimi gördüm çok şükür ve rahatladım Allahında izniyle bebişim 6 haftalıkmış 10 gün sonra gidicem tekrar kalp atışlarını dinlecess Allahım inşallah sağlıklı sıhatli doğmasın nasip eder ben sizlere her zaman dua ediyorum kızlar sizde bana edin nolur hadi öpüyorum sizi

Canım inşallah allah sağlıkla sıhatle doğum nasib etsin ve allah tüm isteyen herkese versin... şimdi artık sen hareketlerine dikkat et ani hareketler yapma merdivenlerden dikkatle in dikkat et meleğim kendine tamam..

yha bende geçikmiştim ama bugün regl oldummm artık bi dahaki ayy bakıcam benim ikinciyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısıııııı

Canım inşallah allah sağlıkla sıhatle doğum nasib etsin ve allah tüm isteyen herkese versin... şimdi artık sen hareketlerine dikkat et ani hareketler yapma merdivenlerden dikkatle in dikkat et meleğim kendine tamam..

Kızılım çok tatlısın çok teşekkür ederim iyi dileklerin ve öğütlerin için Allah razı olsun hepinizden isteyen herkesede nasip etsin Amin.........

ooooooo kimleri görüyorum meçhull hoşgeldin aramısaa hadi bakalım hep beraber bekleyelim kıslarr ya bu arada listeler falan yapılıyodu hadi yine yapalım hep beraber bekleyelim hadiiiii

Geri