Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam hayatımmm ben birtek hafta içleri sabah 10 akşam 6 arası girebiliyorum nete çünkü evde internetim yok hayatım.bugünde aşırı yoğundum vakit bulamadım canım bu arada sen nasılsın bakalım belirtiler devammı ?
anladım cnm haklısın haftabaşı işler yoğundur ii sayılırım uyuydum uyudum kaltım ellerim ayaklarıda şişti tabi ewet aynen devam belirtile dün kilerimi temizlemiştim akşam resmen belim tutuldu ve kasıklarım gerim gerim gerildi bide baş ağrısı eklendi uyutmadı ağrılar beni işte ağrılı sancılı bekliyorum hala :) son 9 gün artık bakalım günlerde geçmek bilmiyor yaaaaaaa

Saolasin fistikim,
sizlerden böyle sicacik mesajlar alinca kendimi cok daha iyi hissediyorum. hep aklimdasiniz zaten, bunan sonra daha sik yazmaya calisirim. Ama ben bu ayin listesinde senin adini göremedim. neden ki?

öptüm cnm

bundan sonra sık yaz özletme kendini canım benim :)evt bu ayın listesinde yokum çünkü adetlerim düzensiz ne zman geliceğini bilmediğimden arkadaşlarıda burda boşuna panik yaptırıp beni düşünmelerini istemedim canımcım.zaten ramazandan sonra çatlatma iğnesine başlıcam tedavi görücem o yüzden ramazanın sonun bekliyorum bende iple çekiyorum günlerimi bebeğimin geliceği günleri 21 ayın hasretini belki rabbim eylül-ekimde verir canımmm

anladım cnm haklısın haftabaşı işler yoğundur ii sayılırım uyuydum uyudum kaltım ellerim ayaklarıda şişti tabi ewet aynen devam belirtile dün kilerimi temizlemiştim akşam resmen belim tutuldu ve kasıklarım gerim gerim gerildi bide baş ağrısı eklendi uyutmadı ağrılar beni işte ağrılı sancılı bekliyorum hala :) son 9 gün artık bakalım günlerde geçmek bilmiyor yaaaaaaa

ayy varya inanmazsın belki ama senden çok ben heyecanlıyımmm 9 gün çabuk gelir geçer bi taenm buda size bayram hediyesi olucak bak görürsün ben seni çok ümitlendirdim belki ama seninle konuşurken bile içim kıpır kıpır valla var sende bişeyler varrr hadi bakalım hayırlısı

ayy varya inanmazsın belki ama senden çok ben heyecanlıyımmm 9 gün çabuk gelir geçer bi taenm buda size bayram hediyesi olucak bak görürsün ben seni çok ümitlendirdim belki ama seninle konuşurken bile içim kıpır kıpır valla var sende bişeyler varrr hadi bakalım hayırlısı
ayyyyyyy canımsınya fatoşcum inşallah senin o gzl kalbinle bana yazdıkların çıkarda sizlere hamiş haberimi vere bilirim aşkımya 2. 1tane var ama yinede 22 aydır bekliyor olmak çok yordu beni bu ay gelir inşallah hayırlısıylada beni de sizleride mutlu eder rahatlatır bebişim çok teşşekkür edrim arkadaşım umarım bu ii dileklerin gerçekleşir de bana dilediğin bu güzellikler sana da yararda sende hamiş olursun inşallah bu ay

iilik canım ne olsun aynı valla herşey heyecan istiyorum artık ben heyecannnnnnnnnn:)

ıyıyız canım sen nasılsın:)
canlarımm yaaa kusura bakmayın net düştü kablosuzdan bağlanmaya çalışıyomda:)giremedim tekrar.neolsun kızlarrr valla gün sayyıyom.gerçi çalışmaları 15 gün kala bıraktık reglime eşim dönmek zorundaydı memlekete ama yinede ufakta olsa heyecanım var yaa hamişsem die ilaç ile almadım gribim boyunca beklemedeyim inşallah hayırlı haebrler verebilirim.mübarek ramazan ayında Rabbimin en güzel hediyesi olur nşallah melkelrimiz.eyşancım hele bi hamiş kalalım ak ne heyecanlı günler yaşıcazz kızzzz:)

boyalıkuşşş hoşgeldin cnm özlettin kendini tatllımm yaaa.oyyy yegenimiz ne kadar büyümüş annesi yaa zamn ne çabuk gfeçiyo hamiş olduğunu öğrendiğimiz vakti hatırlıyorum ayyyy kıyamam yaa.canım benim hayırlı bi şekilde cinsiyetini de öğrenirsin inş ve yazarsın bize özletme kendini çokkk

Geri