Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ewet cnm öyle ben alıştım artık zaten ilaç içmaye napalım hayırlısı artık ben bu aydan sonra doktor gitmek istemiyorum çünkü pskolejimi çok etkiliyor bu ayda kendimi dinleyecem ve biraz rahatlayacam yoksa sonuç benim için kötü oluyor burda arı sütü bal polen içenler vardı nasıl yapıyorlar nezaman yiyorlardı acaba bu ay doğal yollardan uğraşmak istiyorum bende
canim sen kac aydir bebis bekliyosun

ay canim baya olmus ilk bebeginmi olucak niye bu kadar uzamiski bir sorunmu vardi dr ye gittinmi kusura bakma canim baya sordum galiba.
yok canım estafirullah sor burda konuşmak bana ii geliyor yok cnm 1tane kızımvar 7 yaşında bu 2. olucak inşallah olursa doktora 2 aydır gidiyorum herşey normal aşılama yaptırdık ama oda sonuç vermedi hayırlısı bakalım

yok canım estafirullah sor burda konuşmak bana ii geliyor yok cnm 1tane kızımvar 7 yaşında bu 2. olucak inşallah olursa doktora 2 aydır gidiyorum herşey normal aşılama yaptırdık ama oda sonuç vermedi hayırlısı bakalım
canim ilk nasil olmustu peki benimde ikinci olucak allah izin verir nasip ederse neden peki bu kadar gecikme olmus dr nediyor

canim ilk nasil olmustu peki benimde ikinci olucak allah izin verir nasip ederse neden peki bu kadar gecikme olmus dr nediyor
ilkinde 3 ay korundum korunmayı bıraktıktan 4. ayda hamiş kalmıştım bunda herbi testim tetkiklerim eşimle birlikte yaptırdık ama bi sebebp bi sorun yok doktorumda buna tıbben söylenebilecek bişey yok diyor zaman ve rabbimin lutfu o nezaman verirse diyor yapılabilecek şeyleri yapıyoruz işte 2 aydır yumurta takibi gebeliğe hazırlayıcı ilaçlar falan ama yok napalım hayırlısı

ilkinde 3 ay korundum korunmayı bıraktıktan 4. ayda hamiş kalmıştım bunda herbi testim tetkiklerim eşimle birlikte yaptırdık ama bi sebebp bi sorun yok doktorumda buna tıbben söylenebilecek bişey yok diyor zaman ve rabbimin lutfu o nezaman verirse diyor yapılabilecek şeyleri yapıyoruz işte 2 aydır yumurta takibi gebeliğe hazırlayıcı ilaçlar falan ama yok napalım hayırlısı
anladim canim allahim yardimcin olsunda tez zamanda ikinci bebeginide versin tatlim bundada bardir bir ayir tatlim istersen su ates olcmeyede basla bizimgibi belki bir faydasi olurcanim yumurta takibine falan.

DAİMİ KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
cansı14.................................14 Eylül
selzeh...................................15 Eylül
nur85..................................15 Eylül
Seduş..................................15 Eylül
zuzu.....................................15 Eylül
Baharr................................16 Eylül
hazal3................................20 Eylül
eyşan..................................21 Eylül
eboş...................................22 Eylül
duygum_06........................24 Eylül
butterfly45.........................25 Eylül

Lalezar...............................27 Eylül
Ela_1982............................28 Eylül
mrs.m................................28 Eylül
CaRİZma...........................28 Eylül
Desen.................................29Eylül

sultan.................................30 Eylül
yaz esintisi...........................30 Eylül
Funnda...............................2 Ekim
Arzu85................................???????

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.......................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrrrrr) :baby:

Geri