Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ıyıyım canım sen nasılsın bakalım:)
iyiyim canım nolsun hep aynı iş güç çok şükür yarın izne çıkıcam 6 günlüğüne çok bunaldım izin kullanamamıştım gerçi evde de iş var ama olsun yavaş yavaş yaparım artık sen nasılsın varmı bişeyler yarın günün merak ettim seni önceden lekelenme olurdu sende oldumu lekelenmeler

iyiyim canım nolsun hep aynı iş güç çok şükür yarın izne çıkıcam 6 günlüğüne çok bunaldım izin kullanamamıştım gerçi evde de iş var ama olsun yavaş yavaş yaparım artık sen nasılsın varmı bişeyler yarın günün merak ettim seni önceden lekelenme olurdu sende oldumu lekelenmeler

ohhhhh sendemı ızne çıkıyorsun ne güzel vallahı dınlen işlerı yaparsın yavas yavas canım benım ben beklemedeyım henüz bırsey yok canım lekelenmem de olmadı bılmıyorum artık bakalım görücez neler olacak senın günün ne zaman tatlım:)

ohhhhh sendemı ızne çıkıyorsun ne güzel vallahı dınlen işlerı yaparsın yavas yavas canım benım ben beklemedeyım henüz bırsey yok canım lekelenmem de olmadı bılmıyorum artık bakalım görücez neler olacak senın günün ne zaman tatlım:)
inşallah bişey gelmez canım haberdar et bizi benim daha var geçen ay 25 inde regl olmuştum bu ay bilmiyorum bakalım ne zaman gelir kendileri hiç belli olmuyor benim tarihler 25 inden sonra var yok belli olur canım hayırlısı inşallah hepimiz için peki belirti hissediyomusun göğüslerinde falan

inşallah bişey gelmez canım haberdar et bizi benim daha var geçen ay 25 inde regl olmuştum bu ay bilmiyorum bakalım ne zaman gelir kendileri hiç belli olmuyor benim tarihler 25 inden sonra var yok belli olur canım hayırlısı inşallah hepimiz için peki belirti hissediyomusun göğüslerinde falan

ınsallah canım bakalım bende beklemedeyım bırsey olursa yazarım zaten foruma ınsallah senınde gelmıstır melegın canım çarsambadan bu yana çok bel agrısı çektım kasıklarımda batma agrı oldu ama bunlar normalde de olabılır hamılelıkten dıyemıyorum gögüslerımde pek bişi anlayamıyorum bılmıyorum yanı canımya offfff ne kadarda zormus beklemek zaten yarın regl olmzsam ayın 18ıne kadar beklerım o zamanda olmazsam yaparım test tatlım:)

ınsallah canım bakalım bende beklemedeyım bırsey olursa yazarım zaten foruma ınsallah senınde gelmıstır melegın canım çarsambadan bu yana çok bel agrısı çektım kasıklarımda batma agrı oldu ama bunlar normalde de olabılır hamılelıkten dıyemıyorum gögüslerımde pek bişi anlayamıyorum bılmıyorum yanı canımya offfff ne kadarda zormus beklemek zaten yarın regl olmzsam ayın 18ıne kadar beklerım o zamanda olmazsam yaparım test tatlım:)
anladım canım bencede bekle test için acele etme başka şeylerle uğraş çok fazla düşünmemeye çalış biliyorum zor ama ben bu ay baya ilerleme kaydettim bu konuda artık bazı günler hiç düşünmediğim bile oluyor zamana bıraktım beklemek çok zor haklısın ama napalım stres yapıncada istemeden reglinde gecikebilir.. inşallah gelmiştir bebeğin canım ya bayrama ne güzel haberle girersiniz canım benim biraz işim var sonra tekrar görüşürüz öpüyorum :)

anladım canım bencede bekle test için acele etme başka şeylerle uğraş çok fazla düşünmemeye çalış biliyorum zor ama ben bu ay baya ilerleme kaydettim bu konuda artık bazı günler hiç düşünmediğim bile oluyor zamana bıraktım beklemek çok zor haklısın ama napalım stres yapıncada istemeden reglinde gecikebilir.. inşallah gelmiştir bebeğin canım ya bayrama ne güzel haberle girersiniz canım benim biraz işim var sonra tekrar görüşürüz öpüyorum :)

beklıcem canım ama regl olmazsam tabıkı ben aslında çok takmıyorum regl olacakmısın gıbı hazırladım kendımı olsamda hazırım yanı canım egerkıde gelmısse melegım süprız olur zaten çifte bayram olur kısmet artık hayırlısı ne ıse o olsun canım benım kolay gelsın sana görüşürüz canım:)

DAİMİ KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
cansı14.................................14 Eylül(haber bekliyoruz canım)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
selzeh...................................15 Eylül
nur85..................................15 Eylül
Seduş..................................15 Eylül
zuzu.....................................15 Eylül
Baharr................................16 Eylül
hazal3................................20 Eylül
eyşan..................................21 Eylül
eboş...................................22 Eylül
duygum_06........................24 Eylül
butterfly45.........................25 Eylül

Lalezar...............................27 Eylül
Ela_1982............................28 Eylül
mrs.m................................28 Eylül
CaRİZma...........................28 Eylül
Desen.................................29Eylül

sultan.................................30 Eylül
yaz esintisi...........................30 Eylül
Funnda...............................2 Ekim

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.......................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrrr:baby:

Geri