Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Canım benimm hadi ahyırlısı bakalımm inş.tutar da gelir meleğin bu ay bende de kasık ve bel ağrısı var canım bide akıntım var işte sende de var mı canım bunlar?
fatoscum sadece hafif kasık ağrısı var başka bişi yok bi de alaksız ama sanki idrar sayısında bi artma oldu dün gece 3 defa kalktık ki ben yatmadan önce hallederim işimi sabaha kadar bişey olmaz bi daha.. akıntı falan yok.. bu arada doktorum bana bi vagina içine sıkılacak jel verdi hergün bitane ondan sıkıyorum o yüzden de akıntı var mı yok mu pek anlayamıyorum.. beni doktorum seninki gibi kontrole çağırmadı sadece 15 gün sonra gel test yapalım dedi.. ben vu hafta kendim kan testi yaptırıcam 15 günü beklemeden dayanamıcam çünkü:)

3 ayda olmazsa eşinden sperm örneği alıcaz dedi ama yeni kaybınız olduğu için sanmıyorum ama enfeksiyona bağlı şikayetler eşindede olabilir dedi sonra sizi bırakıcam bir sene dolunca tekrar devam ederiz dedi inşallah okadar uzunnnn beklemeyiz cnm senden güzel haberler alalımda izde ümitlenelim inşallahh

Hadi bakalım inş.güzel olumlu sonuçlar alırsınız bi tanem.umarım herkese burdan umut kaynaşı olurum canımm inşallah

inşallah canım yaa, daha önceden hiç akıntım olmadığı için klomene bağladım sebebini ben ama inş. hamileliktendir. günüm az kaldı benim bekliyorum sabırsızlıkla ama akıntı dışında hiçbir belirti yok. senin beklenen adet günün ne zaman

nekadar kaldı canım gününe?inş.hamişliktendir canım :)bende13-15 ekim gibi

selamlar, günaydınlar güzel melekler , bol hamiş haberli bir hafta diliyorummmm

selam canım tünaydınnn hoşgeldin biraz sizi geriden takip ediyorum kusura bakmayın yoğunum yine

evet canım benım şeklimi görsen anlattıklarıma ınanmazssın,açık bı bayanım fakat maneviyatım cok yüksek sahil beldesinde otel işletiyoruz ama bebeğim için ve kendım ıcın bu konularda zaman ayırıyorum
canım açıklık veya kapalılıkla değil önemli olan gerçekten yaşaman maneviyatiı.Rabbim yaşayanlardan eylesin.bi gün gelir örtünüde yaparsın öneli olan işsteyerek ve bilinçli bi şekilde olması cnmm Rabbim bizleri doğru yolundan ayırmasınn

fatoscum sadece hafif kasık ağrısı var başka bişi yok bi de alaksız ama sanki idrar sayısında bi artma oldu dün gece 3 defa kalktık ki ben yatmadan önce hallederim işimi sabaha kadar bişey olmaz bi daha.. akıntı falan yok.. bu arada doktorum bana bi vagina içine sıkılacak jel verdi hergün bitane ondan sıkıyorum o yüzden de akıntı var mı yok mu pek anlayamıyorum.. beni doktorum seninki gibi kontrole çağırmadı sadece 15 gün sonra gel test yapalım dedi.. ben vu hafta kendim kan testi yaptırıcam 15 günü beklemeden dayanamıcam çünkü:)

bana doktor vermedi öyle jel falan o ne işe yarıyomuş ki canım?bu arada idrar sıklığı bende de var ama çok değil yani öteki aylara göre biraz fazla.neyse bekelyip görücez seninde hayırlısı olsun canm

nekadar kaldı canım gününe?inş.hamişliktendir canım :)bende13-15 ekim gibi

9-10 ekim de olmam gerekiyor tabi eğer klomen geciktirme yapmazsa

bana doktor vermedi öyle jel falan o ne işe yarıyomuş ki canım?bu arada idrar sıklığı bende de var ama çok değil yani öteki aylara göre biraz fazla.neyse bekelyip görücez seninde hayırlısı olsun canm[/QUOThafif hormon içeren bi preparat.. galiba yardımcı olsun diye.. tam sormadım onu.. ama sorarım yazarım sana canım..

Geri