Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

rıca ederım canım ya kırpık olayına pek takılma o dogru bırsey degıl bence canım belırtım yok dıyede kendını üzme hamıle olabılırsın yanı ıllakı belırtı olacak dıye sart yok tamam mı tatlım
Sağol canım şu regl zamanı valla ömrüm gidiyor mahvediyorum kendimi eşim stres zorlaştırıyor biraz rahat ol diyor keşke olabilsem .

Sağol canım şu regl zamanı valla ömrüm gidiyor mahvediyorum kendimi eşim stres zorlaştırıyor biraz rahat ol diyor keşke olabilsem .

bende takıyorum çok haklısın regl yaklasınca ınsan çok stres oluyor ama hayırlısı be canım sen dıs gebelık geçırmısın ya onda nasıl belırtıler yasamıstın ne zaman baslamıstı belırtılerın ve o ay da böyle bebek olayını çok kafana takmısmıydın

O zaman ben idrar yolu iltihabından antibiyotik tedavisi görüyordum kasık ağrım zaten vardı mide bulantım hiç olmadı zaten mide bulantısını sağlıklı bebek habercisi diyorlar.Aşerme filan olmadı adetlerim düzensizdi ilaçlar ve iltihap yüzünden.Neyse göğüslerim acımaya başlayınca evde test yaptım silik çıktı doktora dedim hamile olabilirim diye test pozitif çıktı.Jinekolog ayarladım bir hafta sonrasına gidicektik ki iç kanamadan hastaneye kaldırıldım.

hepinize hayırlı akşamlar hanımlar
bugün yine birinin kadın hastalıklarından problemini olduğunun öğrendim üzüldüm demekki bu illet tek bizde değil. allah herkesin yardımcısı olsun. sınanıyoruz buna inanıyorum. rabbim yüzümüzü bu konuda kara çıkartmadan aklamayı nasip etsin sabrımızla bitirelim şu işleri melişlerimiz kucağımıza gelsin

Geri