Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hayırlı günler canım sanada nasılsın?
iyiyim bi tanem hamd olsun işte reglim bitti sonunda biz de gereken işlere başladık:)ayyy bu ay karman çorman zaten ne yumurtlama günümü biliyorum ne de regl tarihimi hiç bi şey ayarlayamıyorum neyse bakalım kısmet.canım geçmiş olsun tatlım ya dikkat et kendine hasta falan olma ahh ahh hele o boğaz ağrısı çok fenadır bilirim.bu arada hayırlı sabahtan çıkmışız hayırlı gün olmuş yavvv gerçektenn:laugh:

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

japonica..............................10 Ekim(haber bekliyoruz canım)
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(haber bekliyoruz canım)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms:
Lost_Angel..........................13 Ekim
arzu85...............................14 Ekim
hazal3...............................15 ekim
jellibon...............................17 Ekim
nur85................................19 Ekim
şehnaz...............................20 Ekim
zuzuu................................20 Ekim
özzlemm...........................21 Ekim
Lalezar...............................22 Ekim
mrs.m................................22-24 Ekim
duygum_06........................24 Ekim
birmur...............................24-25 Ekim
Desen.................................27 Ekim
ela_1982............................28 Ekim

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.......................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

slm kızlar uzuuunca bir aradan sonra merhaba bu kadar aradan sonra geriye dönük sayfaları okuyamadım ama tabloya bi göz attım hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum darısı olmayanların başına hayırlısıyla ben haziran anne adayıyım çok şükür hamileliğim devam etmekte bugün 20. haftamıza girdik Rabbim nasip ederse yapılı bi kızımız varmış :) ultrasonda gördüm hareketlerini çok farklı ve anlatılmaz bir duygu Rabbim hepinize yaşatsın ilk 3,5 ayım çok zor geçti bulantılar kusmalar kilo kaybı düşük tehlikesi derken bugüne kadar geldik nete sürekli giremediğim için yazamıyorum özledim sizleri bikaç gün girebilicem sanırım sonra işi bırakıyorum bikaç günde olsa sizlere olmak istedim hepinizi öpüyorum

iyiyim bi tanem hamd olsun işte reglim bitti sonunda biz de gereken işlere başladık:)ayyy bu ay karman çorman zaten ne yumurtlama günümü biliyorum ne de regl tarihimi hiç bi şey ayarlayamıyorum neyse bakalım kısmet.canım geçmiş olsun tatlım ya dikkat et kendine hasta falan olma ahh ahh hele o boğaz ağrısı çok fenadır bilirim.bu arada hayırlı sabahtan çıkmışız hayırlı gün olmuş yavvv gerçektenn:laugh:

boşver canım eniyisini yapıyosun düşünme zaten oluruna bırak herşeyi öyle yapanların çoğu şimdi hamile biz ne kadar üstüne düşersek okadar geç oluyo herşey.neyse hayırlısı olsun bakalım.bende nane limon içiyorum şuan sıcak sıcak ohh iyi geldi bayağ bi gerçekten fena ya.

amin canım benimmm allah razı olsun.inşallah gelmiştir meleğim ama ne biliyimm fazla belirtim de yok açıkçası bel ağrım azaldı hafif hafif kasık ağrım oluyo okadar.13-15 keim gibi bekliyorum işte inş.kırmızıalrı görmem canım.ben aşılamayı yaptırdığım gün 103 tl para ödedim ayrıca eşimde sperm verdiğinde ondan da 101 tl para almışlar.etti 204 tl.çatlatma iğnesini ve progestanıda ecz.den aldım onlarıda ssk karşıladı 20 ytl para verdim canım okadar.zaten iğneye ssk ödemesi için rapor yazdı dr.
anladım cnm zaten aşılama 1000 tl ymiş demekki senin devlet kapsamında oldu inşallah o aşamaya gelmeden olur bebeğimiz cnm olmasada napalım sağlık olsun vericez
senin belirtilere gelince ben hamile kaldığım ay sadece kasık ağrısı olmuştu cnm sadece değişim ruhsaldı acayip sinirli herşeye ağlayan biri olmuştum ki o aya kadar mide bulantısıda dahil olmak üzere herşeyi yaşadığım için bu ay asla hamile değilim demiştim ve o ay hamileymişim diğer belirtiler ader geçtikten sonra geliyor yani cnm sakın ümitsizliğe kapılma hayırlısı ile inşallah kavuşursun bebeğine dualarım seninlee sende bize bol bol et cnm

slm kızlar uzuuunca bir aradan sonra merhaba bu kadar aradan sonra geriye dönük sayfaları okuyamadım ama tabloya bi göz attım hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum darısı olmayanların başına hayırlısıyla ben haziran anne adayıyım çok şükür hamileliğim devam etmekte bugün 20. haftamıza girdik Rabbim nasip ederse yapılı bi kızımız varmış :) ultrasonda gördüm hareketlerini çok farklı ve anlatılmaz bir duygu Rabbim hepinize yaşatsın ilk 3,5 ayım çok zor geçti bulantılar kusmalar kilo kaybı düşük tehlikesi derken bugüne kadar geldik nete sürekli giremediğim için yazamıyorum özledim sizleri bikaç gün girebilicem sanırım sonra işi bırakıyorum bikaç günde olsa sizlere olmak istedim hepinizi öpüyorum

canım benim maşallah allah nazarlardan korusun şimdidien allah kurtarsın kucağınada almayı nasip etsin allahım .inşallah bizlerde en yakın zanmnada bu duyguyu yaşatır rabbim.gel tabiki bekleriz herzamn sizlere ihtiyacımız oluyo sorularımız oluyo bize yardımcı olmanızı bekliyoruz bizi yanlız bırakmayın buralarda canım

Kızlar ben sintigrafi sonucumu almaya gidiyorum.ordan da dr a gideceğim.Herkese hayırlı haftalar dilerim.Bol hamişli bi hafta olur inş :)

Geri