Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

:utan: benide utandırdınız şimdi... :D
Buarada arkadaşlar bişey sormak istiyorum sizlere...
Bu ilişkiden sonra yatma mevzusu var çok tartışılan işte bayan yastık koysun felan da filan diye... sizcee koyulmalımı ?? yaa kaza ile cocuk sahibi felan olanlar var onlar koymuyorlar veyayatmıyorlar sizce sartmı bu yastık felan koymak.. hangiinternet sitesine baktıysam bu bilgiyi koymuslar..
peki koyulması gereksee nasıll ?? tam olarak nasıl yani....

Bu ilişkiden sonra yatma mevzusu var çok tartışılan işte bayan yastık koysun felan da filan diye... sizcee koyulmalımı ?? yaa kaza ile cocuk sahibi felan olanlar var onlar koymuyorlar veyayatmıyorlar sizce sartmı bu yastık felan koymak.. hangiinternet sitesine baktıysam bu bilgiyi koymuslar..

angelcım ilişkiden önce belinin altına yastık koyarsan duruş pozisyonu itibari ile spermlerin akış yönü olduğundan spermlerin yumurtaya daha çabuk ulaşmasını sağlıyo canım.yani gebe kalma şansını artırıyo.

Tatlım bende çok duydum onu.bildiğim kadarıyla ilişkiden sonra hemen beline yastık koyup ayaklarınıda duvara veriyomuşsun dikiyomuşsun spermlerin daha kolaylıkla içeri girmesini sağlıyomuş ben yapıcam şahsen ne kadar doğru ne kadar yanlış onu bilmiyorum ama denemekte de fayda var bi zararı yok ya :)

spermlerin hareketliliğinde sorun yaşayanlar için özellikle bu yöntem.hareketine destek vermek için yaniii.bir anlamda yavaş yürüyen birini arkadan iteklemek gibi bişey :D

nasıl örnek amaa ,şuan aklıma geldi
bence güzel bir örnekkk olduuu

Tatlım bende çok duydum onu.bildiğim kadarıyla ilişkiden sonra hemen beline yastık koyup ayaklarınıda duvara veriyomuşsun dikiyomuşsun spermlerin daha kolaylıkla içeri girmesini sağlıyomuş ben yapıcam şahsen ne kadar doğru ne kadar yanlış onu bilmiyorum ama denemekte de fayda var bi zararı yok ya :)

kızlar ilişkiden önce koyulmalı yastık çünkü ilişkiden sonra hareket etmemek gerek çünkü ıkınma oluyo hareket esnasında ve o sırada dikkat edin spermlerin yarısı geri akar.
bu yüzden yastığı önceden koyun ve ilişkiden sonra hiç hareket etmede en az yarım saat 1 saat öylece yatın kalkmayın silinmeye falanda uğraşmayın

ah canım benim geldim kız geldim
malum ev hanımıyım hayatım işlerim vardı onları hallettim birazcık
geldim yine burdayımm

Geri