Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Gelmiş :)) Ben de iyiyim teşekkür ederim.
Evet ben de olacağına hiç ihtimal vermiyorum şaşırdım hasta da olabilrim. Geçen ay 18inde oldu ama bu ay 16sına kayar 2 gün falan kayıyor ya ama ilginç şekilde adetim bittiğinden beri göğüslerim büyüdü aşırı uykum var ve bulantım oluyo hafif ama sabah değil öğleden sonra ve aşırı yemek yemeye başladım. Depresyon olurmuş :)))

Ayyy allah korusun :) ama olabiliyor. ben yalancı hamilelik yaşadım bir ay. hakikaten tüm belirtileri yaşadım ve reglim de gecikti ama anladım ki beynimi kontrol etmeye çalışmışım. inan olacağı varsa oluyor zaten kısmet. senin de belirtilerin var ama önemseme çıkmayabiliyor çünkü. rahat ol derim :)

ben yazdan beri ama bilinçli olarak takip ettiğimiz dönem eylülden itibaren. bu 4. ay bakalım hayırlısı artık. senin ne zamandır?
Bir buçuk senedir evliyiz yaşım şu an 32 33e giriyorum hiç korunmadık ve çocuk olmadı. Normalde 6 ay olmayınca sorun olma ihtimali yüksekmiş. Önceleri olursa olur diyorduk ama bir süre sonra tuhaflık olduğunu düşündüm. Ve eşim doktora gitmiyor. Geçen ay burada okuduğum incir kürünü uyguladım ve bir iki bilmediğim şeyi yaptım ve birden bu şekilde oldu. Acaba dedim hiç umudum yoktu aslında, ve olmaz diyordum ama belki de psikolojik bişey bunlar bilmem ki.

sen kontrole gittiğinde dr herşey yolunda diyorsa eşini de ikna et bence...sonuçta ikinizin bebişi, dolayısıyla ikiniz de mücadele etmelisiniz. inşallah psikolojik değildir de gerçekten hamilelik vardır.sen 16 sını bekle düşünmeden...ben de 29 a gireceğim, hayırlısı inşallahhhh.
şimdi gitmeliyim uykum geldi, memnun oldum, yine görüşürüz serap...
Tamam canım iyi geceler hayırlısı olsun ne diyelimm.

Bir buçuk senedir evliyiz yaşım şu an 32 33e giriyorum hiç korunmadık ve çocuk olmadı. Normalde 6 ay olmayınca sorun olma ihtimali yüksekmiş. Önceleri olursa olur diyorduk ama bir süre sonra tuhaflık olduğunu düşündüm. Ve eşim doktora gitmiyor. Geçen ay burada okuduğum incir kürünü uyguladım ve bir iki bilmediğim şeyi yaptım ve birden bu şekilde oldu. Acaba dedim hiç umudum yoktu aslında, ve olmaz diyordum ama belki de psikolojik bişey bunlar bilmem ki.

sen kontrole gittiğinde dr herşey yolunda diyorsa eşini de ikna et bence...sonuçta ikinizin bebişi, dolayısıyla ikiniz de mücadele etmelisiniz. inşallah psikolojik değildir de gerçekten hamilelik vardır.sen 16 sını bekle düşünmeden...ben de 29 a gireceğim, hayırlısı inşallahhhh.
şimdi gitmeliyim uykum geldi, memnun oldum, yine görüşürüz serap...

canlarım bugün doktora gittim ense kalınlığı ölçümü için şükür normaldi herşey baya büyümüş bebekimiz kafası ayakları belliydi herşeyi boyuda 4cm olmuş:Dallahım isteyen herkese versin güzel rabbim bununla sınamasn..

günaydın canlar ama kimse yok.
Allah herkesin gönlüne göre versin Cuma gününe dua ederek başlamak en güzeli.
MRS M.herşey azda olsa yoluna girmeye başladı.duaya çok inanan 1 insanım,birilerinin bir yerlerde yaptığı dualar kabul oldu.yoksa hiç birşey düzelecek gibi değildi.Rabbim bugünlerimizi asla aratmasın.

günaydın canlar ama kimse yok.
Allah herkesin gönlüne göre versin Cuma gününe dua ederek başlamak en güzeli.
MRS M.herşey azda olsa yoluna girmeye başladı.duaya çok inanan 1 insanım,birilerinin bir yerlerde yaptığı dualar kabul oldu.yoksa hiç birşey düzelecek gibi değildi.Rabbim bugünlerimizi asla aratmasın.

ben varım canım evet bugün ne dua edersen kabul aminnnn canımmm

selam melekler.hayırlı cumalar.yrs geçen ay hangi dün regl olmuştun canım.gerçi bu ay senin 7 aralıktı dimi.hala yapmadınmı hadi hayırlısı haber ver ama okeymi

Geri