Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hani selzehim hep diyolardı ya kafadan atacaksın diye işte tam öyle oldu hiç beklemediğim bi ayda sadece2 defa yapılan bi çalşıma ile oldu.belirti olarak adetime bi hafta kala ağzımda metalik tad oluştu demir yutmuş gibiydim göğüslerim şiştiler ve ara ara uçları acıyordu adetime 2 gün kala kirpiklerim o acaip halini gördüm ama hiç sanmıyordum hamile olduğumu ve mübarek arefe günü yaptığım gebelik testi ile herkesi mutlu oldu.amiinn bi tanemm güzel dileklerin için çok teşekkür ederim ve en kısa zamanda sana ve bütün isteyenlere nasib etsin MEVLAM...aminn

senın haberını okuyunca gözlerım doldu çok tuhaf oldum neden bılmıyorum ama mutluktan dıyorum sadece buna çünkü çok ıstıyordum haberını almayı hatta bugün ela ıle senı konustuk msnde bu haberı alacagımızı tahmın ettı ela öyle dıyeyım sana çok mutlu oldum suanda işte demekkı takmamak bebegı getırdı sonunda Allah ım sonuna denk sürmeyı nasıp etsın amın ınsallah bızede nasıp eder Allah ım amın

Sultan seninle daha once tanisma firsatimiz olmadi ama cok sevindim senin adina.. Insallah guzel bir hamilelik donemi gecirir ve bebegini saglikli bir sekilde kucagina alirsin canim..

Sormasi ayip olmazsa ne zamandir istiyordunuz?
teşekkür ederim arkadaşım amin inşallah çok sağol canım bizim 7. ayımızdı bu ay.ve ben tamamen çıkamıştım kafamdan hatta ehliyet kursuna yazıldım nasıl olsa hamile olmam diye ve malesef bulantılarım beni zorlamaya başladı inşallah en azından sınava kadar daha kötü olmam.

teşekkür ederim arkadaşım amin inşallah çok sağol canım bizim 7. ayımızdı bu ay.ve ben tamamen çıkamıştım kafamdan hatta ehliyet kursuna yazıldım nasıl olsa hamile olmam diye ve malesef bulantılarım beni zorlamaya başladı inşallah en azından sınava kadar daha kötü olmam.

Evet belkide herseyin ilaci rahat olmak ve cok fazla kafaya takmamak ama bazen isteklerimiz bizi resmen rehin aliyor :(:( her ne kadar baska seylerle ugrasmaya calissamda aklimin bi kosesinde hep ayni dusunce oluyor..

Insallah en kisa zamanda gecer bulantilarin canim.. Gerekirse ara ver kurslara onemli olan bebisin su anda..

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
yns_ysmn..........................7 Aralık
ranagül.............................10 Aralık

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
Lalezar.............................12 Aralık
mrs.m..............................12-14 Aralık
YazEsintisi.......................14 Aralık
cH@tLak..........................15-16 Aralık
yazgülü24........................16-18 Aralık
Desen..............................19 Aralık
smart_girl........................20 Aralık
butterfly45.......................20 Aralık
esmos..............................20 Aralık
burcums..........................20 Aralık
nesli84.............................22 Aralık
pretty woman...................28-30 Aralık
bade88.............................30 Aralık
selzeh................................1 Ocak
ebruaker............................2-3 Ocak
duygum_06.......................3 Ocak
aşkısı................................6 Ocak
aslıgökçe...........................6 Ocak

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

gül melek............................23 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

senın haberını okuyunca gözlerım doldu çok tuhaf oldum neden bılmıyorum ama mutluktan dıyorum sadece buna çünkü çok ıstıyordum haberını almayı hatta bugün ela ıle senı konustuk msnde bu haberı alacagımızı tahmın ettı ela öyle dıyeyım sana çok mutlu oldum suanda işte demekkı takmamak bebegı getırdı sonunda Allah ım sonuna denk sürmeyı nasıp etsın amın ınsallah bızede nasıp eder Allah ım amın
canım benimmm çünki biz uzun zaman burada çok güzel bi arkadaşlık kurduk beraber sevindik beraber üzüldük çok çok hoş ve güzel diyologlarımız oldu hani eski dostlar dedikleri işte.canımm ben biliyorumki evet elbet günün birinde seninde meleğin yola çıkacak.evet kesinlikle bu takmamak, inşallah bi tanem en kısa zamanda sendende güzel haberleri alıcaz.

canım arkadaşlarım sizi burda görmek ne güzel baya zaman oldu buraya girmeyeli biliyosunuz gidiş o gidiş yaptım ben ve en son eğer bi gün hamile olursam size haber veririm demiştim işte canlarım o gün geldi ve ben şu anda 6+1 haftalık hamileyiiiimmmmm:)dün gittik doktora ve doktor bebeğimin çok sağlıklı olduğunu her şeyin yolunda olduğunu söyledi o kadar mutlu oldumki anlatamam.canım arkadaşlarım en kısa zamanda sizinde bu duyguyu tatmanızı mevlamdan niyaz ediyorum.

canım tebrikler inşallah sağlıklı bi hamilelik geçirip Allah hayırlısıyla sağlıklı kucağına almayı nasip etsin canım

Geri