Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

:D:D merhabaaa....
ben şimdi içimden geçen yorumu yapmayayım :D:D
adet ne zman :D

bebişini bekleyen arkadaşlarr merhabaaaa ....
ben 14 haftalık hamileyim ve buraya bişiler yazmak istedim,, belki birazcık yardımcı olabilirim...hamileliğimi öğrenemden önce burda ben de çok vakit geçirdim de :D bi hamile gelse bişiler yazsa da okusam diodum,,,onların her belirtisini kendime benzetiodum,,hmm bak bende de böle oluo diodum :D ama hepsini kendim uydurmuşum :D
gebelik belirtileri kesinlikle kişiden kişiye değişiyor.bunu bana da sürekli söylüyorlardı ama hakkaten de böyleymiş...
benm bebebğim bel ağrısıyla geldi meselaa..adetten 10 gün önce belim koptu koptuuu : )) o kasık ağrıları ,idrarda koyulaşma ve bulanıklık, ağızda metalik tat ,mide bulantısı ( canıma okudu ) ,göğüs ucunda koyulaşma,göğüste hassasiyet,bunların hepsi 8.hafta da falan başladı ben de ,, kiminde de adetten 1 hafta önce başlıyor...sonraaa ; ben ewde yapılan o testi adetten 3 gün önce yaptım silik çıktı :D kiminin de 10 gün geçmeden çıkmıyor : ))

ya canım ben sana birseyler sorayım o zaman benim adetım bıttı yumurtlama zamanında geçti o dönemde zaten süphelı ılıskı oldu ondan sonra kasık ve bel agrılarım basladı ve hala bel agrım devam edıyor hemde baya kasıklarım bugün daha ıyı bulantıdan zıyade iştahım yok bugün çıkardım bıraz daha adetıme 10 gün var gögüslerım dolgunlastı biraz baskada bırsey yok hamıle olabılırmıım sence

:D:D merhabaaa....
ben şimdi içimden geçen yorumu yapmayayım :D:D
adet ne zman :D

30-31 gibi bekliyorummm canımmmm ama sana şunu söyliyimmm ben en son adetimi haziran 1.de gördüm ve ve ayın 18.de ve 19.da yani 2 gün ara kanamam oldu 3.gün az geldi ve bitti neden böyle olduğunu anlamadım canımmm şuan yani normal adetimi belirtiğim günlerde bekliyorummm sence??? ne olmuş oalbilir????

özgecim senin hamile kalma başarın nasıl oldu?kaç aydan sonra ve ayak dikmeler yumurt takibi falan yaptınmı biraz anlatsana..

ya canım ben sana birseyler sorayım o zaman benim adetım bıttı yumurtlama zamanında geçti o dönemde zaten süphelı ılıskı oldu ondan sonra kasık ve bel agrılarım basladı ve hala bel agrım devam edıyor hemde baya kasıklarım bugün daha ıyı bulantıdan zıyade iştahım yok bugün çıkardım bıraz daha adetıme 10 gün var gögüslerım dolgunlastı biraz baskada bırsey yok hamıle olabılırmıım sence
merhaba....
anlattıkların gebelik belirtileri cnm tabi psikolojik değilse... şimdi biz burda aylarca belirtilerimizi takib ettiğimizden farklı gelişen şeyleri daha kolay anlayabiliyoruz..ben hamile olduğumu öğrenmeden hissetmiştim çünkü öteki aylardan farklıydı...bence belirtilerden çok bunlara takılın arkadaşlar..bu ay ın öteki aydan farkı ne bunu düşünün ama etkilenmeden :D:D:D

Kızlar destekleriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Şu an regl ağrıları içinde kıvranıyorum.:(((Haftasonu tatil hazırlığı içinde geçecek pazarteside yola çıkacağız.Belki siteye giremiyebilirim.Ama yinede girmeye çalışacağım.Hepinizin sonucunu merak ediyorum çünkü.Umarım güzel haberler alırım.Hamile kalan arkadaşlardan belirtilerini ayrıntılı yazmalarını rica ediyorum.Bidahaki aya lazım olacak .)))Canlarım öpüyorum..

canım inşallah psikolojik değildir..çıkarmma mevzusu benim bildiğim kadarıyla öğrenilikdikten 1 2 hafta sonra falan oluyor..ama tabi herkesde farklıdır..bak tatilede çıkıosun oh hiç takma kafana..

canım daha zate ılk denememız olmayabılır hemen ben bunun farkındayım sadece neden böyle oluyorum anlamadım kısmet artık tatıl dönüşü bellı olacak zaten hersey canım

evet özgeye katılıyorum bendeeee... Benimde diğer regl günlerimden farklı idi.. aşırı derecede kasık batmaları ve sık idrara çıkma vardı bendede...
Normal regl günümde sadece bel bölgemde ağrı hissederdim okadar...

BOYALIKUS...............25 haziran ?????????? hala bi haber yokkk
EFSUN_55................ 26 haziran (efsunun meleği galiba geliyo bu ay kızlar)
NESLİ84...................26 haziran ?????? bekliyoruzzzzz :)
EYŞAN.....................29-30 haziran
FATOSSS................. 30 -31 haziran
BERA......................4 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
NUR85.....................11 temmuz
EBRUAKER21............10-11 temmuz

:(
ECEM09...................27 haziran (üzülme canımmm bi dahaki aya inş.)

Geri