Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

birde regli olacakmış gibi karın ağrısı müthiş gaz
kokulara karşı hassasiyet (av köpekleri gibiydim :) bütün kokuları alıyordum)

birde bulantınız oluyorya öyle kusamıyorsunuz boş boş bulantı

yanlız şunu söylemek istiyorum hani bahsediyorlar ya keçi boynuzu kürlerini
bunları ve diğerlerini bende denedim ve sperm sayısını arttırdığını test sonuçlarında bizzat gördük kendinizi kesin olacak diye şartlamayın ama denemektede bir sakınca yok bence

kendimize dikkat ettiğimiz kadar eşlerimizede bakmamız gerekiyor. ( benim dr. um bana bunu bir tavsiye olarak söyledi özellikle)

üstelik birsürü temizlik yaptım ağır kaldırdım hopladım zıpladım (düğünler vardı arada) ama rabbim tamam diyorsa hiç bir engel sizin önünüzde duramıyor

gelelim belirtilere ben geçen ay gecikme yaşamıştım bu ayda gecikmem olunca pek oralı olmadım ancak 1 haftadır mide bulantıları felakettim ailem eşim ve bende üşüttüğümü sandık ancak sonrasında bu durum devam edince ben şüphelenmeye başladım

arkasından lekelenme ilk belirtim regli tarihimde geldi ben hastalandım sandım ama
sonrasında tık yok arkasındanda akıntım olmaya başladı

ben bu belirtileri yaşadım

birde inanılmaz yiyecekler canım çekiyordu

9 gün gecikmeyi tamamlayınca test yapmaya karar verdim ve
çift çizgi test sonucu

çok sağol canım bizimle paylaştığın için bazı belirtilerin bende de var ama emin değilim beklicez artıkkk

arkadaşlar selam ooo birsürü yeni arkadaş katılmış eskiler kaybolduk galiba bende uzun zamandır girmiyordum artık dayanamadım

KIZZZZZLAAARRRRR
TEYZEEEE OLUYORRRSUNUZZZZ......

2 gün önce hamile olduğumu öğrendim çok heyecanlıyım ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. 2 sene bekledik ama yılmadık ne olur sizlrde yılmayınn

rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu

hepinize yürekten dua ediyorum
ve yürekten teşekkür ediyorum çok şeyler paylaştık

sizleri çok seviyorum. Allahım sağlıkla meleklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin
tebrikler canım allah analı babalı büyütsün canım çok sevındım canım

hepinize tek tek teşekkür ediyorum

sağlık ve sıhatla güzel melekler alalım kucaklarımıza.

(umarım biraz olsun yardımcı olabilmişimdir)

arkadaşlar selam ooo birsürü yeni arkadaş katılmış eskiler kaybolduk galiba bende uzun zamandır girmiyordum artık dayanamadım

KIZZZZZLAAARRRRR
TEYZEEEE OLUYORRRSUNUZZZZ......

2 gün önce hamile olduğumu öğrendim çok heyecanlıyım ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. 2 sene bekledik ama yılmadık ne olur sizlrde yılmayınn

rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu

hepinize yürekten dua ediyorum
ve yürekten teşekkür ediyorum çok şeyler paylaştık

sizleri çok seviyorum. Allahım sağlıkla meleklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin
tebrikler allah analı babalı büyütsün sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin sorunsuz bi hamilelik geçiresin inşallah darısı ben ve tüm isteyenlerin başına

tabiki ilk buraya yaz canım benimmm teyzeleride öğrensin bi yeğenleri daha oldu diye :) ama biraz daha sabretttt yıpratma kendini

teyzesı bı olsun soylıcem allah sanada versın canım belkı bırlıkte hamıle kalırız ya bı ben sımdı hamıleysem bıtek benımkımı kısssss:laugh::laugh::laugh: ay çok güsel ya hamıle oldunu dusunmek bıle çok güsel ya.....

teyzesı bı olsun soylıcem allah sanada versın canım belkı bırlıkte hamıle kalırız ya bı ben sımdı hamıleysem bıtek benımkımı kısssss:laugh::laugh::laugh: ay çok güsel ya hamıle oldunu dusunmek bıle çok güsel ya.....

güzel olmazmı ya inş. canımmm hamilesindir ve tüm bebek bekleyen anne adaylarıııı hamiledir ben dahil olmak üzere :)

canım aroş hayırlı olsun inş sağlıcakla kucağına alırsın bebeğini canım çin takvimine göre benimkide kısss eğer hamileysem tabiii

Geri