Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

saol tatlım artık daha iyiye gidiyorum iştehımda düzelmeye başladı çok şükür bebiş çok iyiydi oynayıp duruyordu ultrasondan izledik biraz yüzü bize dönüktü sonra rahatsız oldu kafasını indirdi çok eğlendik oynayışını izlerken..

ALLAHIM HEPİNİZE EN KISA ZAMANDA YAŞATSIN BU GÜZEL DUYGULARI
doktorununda dediği gibi stres yapmamaya gayret et zor olacak bu söylediğim ama herşey Allahtan o yüzden bizlere sabretmek düşüyor.
canım yaa inşallah Rabbim bizlerede en kısa zamanda nasip eyler bu duyguyu.Allahım sizlerede sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallah zaamn ne kadar çabuk geçiyo
daha dün gibi hatırlıyorum hamile olduğun günü neyse tatlım duanızı eksik etmeyinn

Kızlar ben yarın dr. Gitmemeye karar verdim, klomen kullanmak istemiyorum ben , etkileri beni korkuttu , erken daha hormonlara sarılmak için diye düşünüyorum.bana fikir verin biraz ne olur.....şimdi oğluş uyumak istiyor , çok da tatlı oluyor kerata uyumak isteyince, ne olur klomenle ilgili fikir , deneyim , görüşlerinizi yazın bana , yarın okurum artık.
öpüyorum hepinizi....

slm kizlar iyi aksamlar ben bu gun bisey ogrendim regl gunden 1 gun once iliski birakilsin ve 10 gun boyunca iliskiye girilmemeliymis bide regli gunu 1 2 gun gectikten sonra iliskiye giriyomusunuz ben evet giriyordum ve iliskiye girildimi bebek dusermis bebek tutunmasi icin reglinden 1 gun once cinsel iliski birakilmaliymis ve 10 gun boyunca iliski olmuycakmis ve odonemdede bebek yerlesirmis dikkatinize ozellikle regli gecen arkadaslarrrrrrrrr

slm kizlar iyi aksamlar ben bu gun bisey ogrendim regl gunden 1 gun once iliski birakilsin ve 10 gun boyunca iliskiye girilmemeliymis bide regli gunu 1 2 gun gectikten sonra iliskiye giriyomusunuz ben evet giriyordum ve iliskiye girildimi bebek dusermis bebek tutunmasi icin reglinden 1 gun once cinsel iliski birakilmaliymis ve 10 gun boyunca iliski olmuycakmis ve odonemdede bebek yerlesirmis dikkatinize ozellikle regli gecen arkadaslarrrrrrrrr

tsk canim sen nasilsin bende iyim tatlim regl bitti ve calismalara basladik hayirlisi artik canim
hadi bakalım canım kolay gelsin benimde bgn bitiyo hafta sonu ilk çalışmayı yaparız artık diodum ama ee yapmiim yumurtlamayı mı bekliimmm şinci benn kafam karıştııı :shootout:

Gunaydin melekler.. Nasilsiniz bakalim?

canlarim sabah test yaptim ama negatif cikti.. regl olmadim ama artik hamis olabilecegimide dusunmuyorum.. Cabuk gelse su reglda bende su stresten kurtulsam cok iyi olacak..

Kendimi aptal gibi hissediyorum umitlendigim icin :(:(

opuyorum hepinizi..

gunaydin melekler.. Nasilsiniz bakalim?

Canlarim sabah test yaptim ama negatif cikti.. Regl olmadim ama artik hamis olabilecegimide dusunmuyorum.. Cabuk gelse su reglda bende su stresten kurtulsam cok iyi olacak..

opuyorum hepinizi..

canım benim yaaa:( ne diyeyim hayırlısı hakkımızda, beraber bekleriz yine ne yapalım.beni de dr.um çağırdı ilaç vereceğim dedi, ama ben klomene başlamak istemiyorum.kilo aldırıyormuş,baş ağrısı üstelik çoğul gebelik ihtimali varmış bir de hormon zaten.yani bir kaç ay daha doğal olarak olması için bekleyeceğim bakalım ne olacak.

Gunaydin melekler.. Nasilsiniz bakalim?

canlarim sabah test yaptim ama negatif cikti.. regl olmadim ama artik hamis olabilecegimide dusunmuyorum.. Cabuk gelse su reglda bende su stresten kurtulsam cok iyi olacak..

opuyorum hepinizi..
aaaa deme öle cnm yaa olurmu hiç ümitlenmek en doğal hakkıımız ama demekki hala zamanı var tatlım.üzülme desemde üzülüyoruz ama yinede yıpratma kendini olurmu.bidaha ki aya yei umutlarla başlıcaksın yine ve sabırla bekliyoruz meleklerimizde gelicek inşş.

canım benim yaaa:( ne diyeyim hayırlısı hakkımızda, beraber bekleriz yine ne yapalım.beni de dr.um çağırdı ilaç vereceğim dedi, ama ben klomene başlamak istemiyorum.kilo aldırıyormuş,baş ağrısı üstelik çoğul gebelik ihtimali varmış bir de hormon zaten.yani bir kaç ay daha doğal olarak olması için bekleyeceğim bakalım ne olacak.

Amin canim herseyin hayirlisi olsun.. aslinda beklemiyordum zaten bu ay ama regl gecikince birde dun dedigim gibi goguslerde sizlama falan olunca baya bi umitlenmistim ister istemez ama sabah agzimin payini aldim :)

Ben doktora gittim ama bir kac test yapip geri yolladi bilmiyorum bi daha gidermiyim.. yani belki bir kac ay daha dogal yollardan deneriz..

Anliyorum canim klomen kullanmak istememeni.. dedigin gibi bir kac ay daha bekle ondan sonra tekrar bakarsin duruma.. Insallah gerek kalmak hic birseye..

Geri