Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

merhaba melekler nasılsınız ben kötüyüm.adetten 1 hafta sonra kanamam ldu ve 8 gündür leke leke oluyor.ya anlamıyorum çıldıracam 1 yıl adet düzenleyici kullandım polikistik over var bende.hiç mi faydası olmamış ya offffffffff bir insanın sürekli kanaması olurmu ya

merhaba melekler nasılsınız ben kötüyüm.adetten 1 hafta sonra kanamam ldu ve 8 gündür leke leke oluyor.ya anlamıyorum çıldıracam 1 yıl adet düzenleyici kullandım polikistik over var bende.hiç mi faydası olmamış ya offffffffff bir insanın sürekli kanaması olurmu ya

canım çok üzüldüm Allah şifalar versin tekrar bi doktora git canım Allah korusun ciddi bişey olabilir.dikkat et kendine :(

slm kızlar ben bugün regl oldum.bu ayda olmadı stresten geciktiğini biliordum.eh artık önümüzdeki maçların sonucuna bakıcaz.durmak yok yola devam.

slm kızlar ben bugün regl oldum.bu ayda olmadı stresten geciktiğini biliordum.eh artık önümüzdeki maçların sonucuna bakıcaz.durmak yok yola devam.

hoşgeldin yeniden aramızaaaa (bekleyenlere) :shootout:
offf a çok sinir oluyorum çok üzülüyorum böleeeeeeeeeeeeeeeeee :grev:
ama durmak yok bebemm napalım çalışıcaz :d014: bidahaki aya inşşş tutturucazzz :leylek

slm canım aaaaaa çok üzüldüm yaaa :(((ama olsun moral bozmak yok stres yapmak yok hayatım dediğin gibi önümüzdeki maçların sonucuna bakıcaz cicim kısmet önümüzdeki ay inşallah:leylek

Geri