Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Bu kafaya takma olayını gerçekten bir kenara bırakmak gerek. Çünkü stres vücudu da hormonları da olumsuz yönde etkiliyor. Ne yazık ki ben de stres yapıyorum bazen her ne kadar düşünmeyeceğim desem de. Mümkün mertebe bu düşüncelerden uzak durmak gerekiyor. Bazı şeyleri oluruna bırakmak gerekiyor. Ne kadar üzülürsek üzülelim, düşünürsek düşünelim, bu şekilde hamile kalamıyoruz. Bu kadar doktorlar, kadın doğum uzmanları kafaya takmayın diyor ya gerçekten de takmamak gerek.

Aslında kolay değil bunu çok iyi biliyorum. Lakin bir yerden başlamak gerek. Çünkü olmayınca olmuyor. Ne yaparsanız yapın. Birşeyler kendi yönünde, bildiği doğrultuda ilerliyor. Yine ve yine herşeyde bir hayır var, bunda da bir hayır vardır diyorum. Allah izin verirse hayırlı bir evlat sahibi oluruz, vermezse yapacak birşey yok. Bunca zamandır o kadar üzüldüm, stres yaptım. Elime hiçbir şey geçmedi, hiçbir şey... Allahım hayırlısını versin inşallah, hem benim için hem sizler için. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Amin Bilgecigim, dedigin gibi rahat olacaksin düsünmeyeceksin ama okadar basit olmuyor kafamda bitiremiyorum bu isi bakalim bekleyecez.

Cok bos kalmis bura amaaaaaaaaaaaa

Kimse kalmadi ya kizlar ses verin hamile var yok mu biraz bilgi paylasiomi yapalim hadeeee

Selam Melekler çok Uzun Zaman Oldu Siteye Yazmayalı özellikle De Bu Topiğe..az önce Baktımda Eylül 2007 De Ben Açmışım Bu Konuyu Ve çok Istiodum Ozaman Hala Istiyorum Ama Bu Geçen Süre Içinde Kafamda Yavaş Yavaş Bitirmeye Başladım Bebiş Olayını Yani Zorunlu Olarak çünkü Hala Bebiş Yokkk...
Ama Bundan Sora Takmak Da Yok Ne Zamansa Zamanı Ozaman Olsun Neysemmm Buarada şuan Reglim:( Bu Ayda Yok Yani Ama Bidahaki Aya Allah Kerimmm:)))
Inşallah Sizlerden Güsel Haberler Alırız...
öptüm Sizi Meleklerrr Artık Burdayımmm.......

Chatlak hoşgeldin canım, senden haber almamıza çok sevindim gerçekten. Eylül 2007'de dertleşiyorduk seninle. Ben de aynıyım hala, ses seda yok bebişten :) Hayırlısı olsun. Biz şimdi eşimle ileri infertilite testleri yapabilen tüp bebek merkezlerini araştırmaya başladık. Hadi hayırlısı bakalım. Habersiz bırakma bizi.

Geri