Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

DESENcim aldigin karardan dolayi seni kutluyorum. Cok mantikli bence de. O kiloyla hamilelik cok zor olurdu. Hamile kalmadan önce mümkün oldugu kadar kilo verip saglikli ve zinde bir vücuda sahip olmak hem hamile kalmayi da kolaylastiriyor. Umarim hersey istedigin gibi olur.

Umarım amacıma ulaşabilirim , yıllardır 2. çocuk için ağlarken farkında bile olmadan 30 kilo aldım :( bir şekilde bu yükten kurtulmak zorundayım artık, yaşım 33 oldu sayılır bir aydan az kaldı 33 e :) inşaallah zayıflayabilirimmm...
Senin bebiş nasıl boyalıkuş, artık ultrasonda kocaman görebiliyorsundur,benim ilkinde aynı ultrasondaki gibi çıkmıştı doğduğunda :)

Bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis

yazgulu24.....................23 ocak
ayyuzlu........................24 ocak

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
pretty woman.............. 1- 3 Şubat
hazal............................2 Şubat
dileğimm.....................2 Şubat
lalezar.........................3 Şubat
elifim ..........................4 Şubat
bebişim.........................4 Şubat
aslıgökçe......................6 Şubat
niisam.........................7 Şubat
desen...........................12 Şubat
nisan rüzgar.................12 Şubat
mrs m. ........................13 Şubat
incemeşe......................14 Şubat
yns_ysmn.....................17 Şubat
sammy_haa.................18 Şubat
esmos..........................22 Şubat

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
mucize................................16 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:

Umarım amacıma ulaşabilirim , yıllardır 2. çocuk için ağlarken farkında bile olmadan 30 kilo aldım :( bir şekilde bu yükten kurtulmak zorundayım artık, yaşım 33 oldu sayılır bir aydan az kaldı 33 e :) inşaallah zayıflayabilirimmm...
Senin bebiş nasıl boyalıkuş, artık ultrasonda kocaman görebiliyorsundur,benim ilkinde aynı ultrasondaki gibi çıkmıştı doğduğunda :)

Canim ben de 31 yasindayim benim ilk cocugum olucak insallah. Yasin bence cok gec degil o yüzden acele etmeni geretirecek bir durum yok.

Benim bebis iyi ama dogru düzgün yüzünü göremedik bir türlü, senin ki 5. aydan itibaren kafayi indirdi asagiya tam bir görüntü vermedi bize, bizim kizimiz cok nazli olucak herhalde :) Artik dogdugunda görücez. Surda 5 hafta kaldi hala inanamiyorum zamanin bu kadar cabuk gectigine..

Insallah sizin de son haftalarinizda böyle yazisiriz! ;) Bu arada diyetisyene gitmen de cok güzel, kendi basina sagliksiz verilen kilolar cok cabuk geri aliniyor, ben de dogumdan sonra bir kendime geleyim gidicem mutlaka diyetisyene..

Slm kizlar.. bu gunlerde cok sakin burasi niye acep? :) yoksa siz beni begenmiyormusunuz? :)

nasilsiniz bakalim? ben iyiyim.. bekliyorum halen.. kendime test yapmak icin soz verdigim gun yarin.. bakalim yarina kadar gelen giden olmazsa sabah test yapacagim.. bu gece bana uyku yine haram yani :) Heyecandan uyuyamam..

Slm kizlar.. bu gunlerde cok sakin burasi niye acep? :) yoksa siz beni begenmiyormusunuz? :)

nasilsiniz bakalim? ben iyiyim.. bekliyorum halen.. kendime test yapmak icin soz verdigim gun yarin.. bakalim yarina kadar gelen giden olmazsa sabah test yapacagim.. bu gece bana uyku yine haram yani :) Heyecandan uyuyamam..

amannda amannn elmaların elması turtaların turtasıııı
canımmmmmmmmmmmm
denk geldik sonundaaaa
allahım inşşşş hayırlısıyla hamişlik çığlıklarını duyursun yarın bana kuzummmmm

Geri