Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Mucize cim geçmiş olsun .Aynı benim yaşadıklarımı yaşamışsın .
Hakkımızda hayırlısının bu olduğuna inanıp metanetle karşılamamız gerekiyor.
Senin yaptığın araştırmaların aynılarını bende yapmıştım.Her ne kadar kabul etmek gerektiğini bilsekte sebebini öğrenmek istiyor insan
Bu dünyada sebepsiz hiçbirşey yok.Başımıza gelen iyi veya kötü herşeyin bir sebebi var.Bize kötü gelen bizim hakkımızda en hayırlısı olabiliyor.

mucizemmm .... diyecek hiçbişey bulamıyorum ,dilimde , duamda ,kalbimde hep aynı söz var günlerdir " rabbim ! Hakkımızda hayırlı olanı ver"

meleklerim beni merak ettiginiz icin tesekur ederim sonucu aldım ama malesef sonuc 0 cıktı hamıle deılım napalım calısmlar yeterli olmamısss yataga fırlayacaz yıne :p neyse bu ay olmazsa gelecek ay olur verende alanda allahım bana verecek elbette birgun ne derler sabreden dervis muradına ermisss hadi canlarım optum

meleklerim beni merak ettiginiz icin tesekur ederim sonucu aldım ama malesef sonuc 0 cıktı hamıle deılım napalım calısmlar yeterli olmamısss yataga fırlayacaz yıne :p neyse bu ay olmazsa gelecek ay olur verende alanda allahım bana verecek elbette birgun ne derler sabreden dervis muradına ermisss hadi canlarım optum
hayırlısı olsun canım gelecektır bırgun bebıslerımız hayırlısıyla ınsallah

mucizem cok ama cok üzüldüm inan ne diyeceğimi bilemiom.bizim bile daha basımıza ne gelecek bilmioruz
allah hayırlısını versin canım

Geri