Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis

yazgulu24.....................23 ocak
ayyuzlu........................24 ocak

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
pretty woman.............. 1- 3 Şubat
hazal............................2 Şubat
dileğimm.....................2 Şubat
lalezar.........................3 Şubat
elifim ..........................4 Şubat
bebişim.........................4 Şubat
aslıgökçe......................6 Şubat
niisam.........................7 Şubat
desen...........................12 Şubat
nisan rüzgar.................12 Şubat
mrs m. ........................13 Şubat
incemeşe......................14 Şubat
yns_ysmn.....................17 Şubat
sammy_haa.................18 Şubat
esmos..........................22 Şubat
mucize.........................23 şubat

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:

aslıgökçe merhaba canım,herkese merhaba,ne yazıkki size üzüleceğiniz bir haber vereceğim fakat moraliniz bozup fazla üzülmenizi istemiyorum çünkü ben 2 gün kendimi dinledim toparlandım,ne olur sizde fazla üzülmeyin ,ne yazıkki düşük yaptım.Bahsettiğim silindikçe önce kahverengi azıcık gelen kanamam bri akşam şiddetli bri sancıyla pembeye ve ardından adet kanamasına dönüştü ve bebeğimi kaybettim.Hayırlısnın bu olduğunu,Allahımın en iyisini bileceğini düşüüp ve buna yüğrekten inanıp asla isyan etmedim,dua edip,sabredip beni sevdiğini bilip şükrettim.Bana brigün bebişimi vereceğini biliyor ve bekliyorum canlarım.Kimyasal gebelik denilen ve daha hamileliğin erken safhalarında olan adet gecikmesi gibi gelen bri düşük.İki test pozitif,kan tahilindbet hcg 365 çıktı ve doktro keseyi görmüştü fakat yavaş yavaş gebelik belritilerimin yokolduğunu kendim hissettim ve sonunda da adet kanamsı gibi bir kanamayla düştü.Bu durumda ben artık Ocak ayı anne adayı değilim,adet tarihim de 26 Ocak oldu bu durumda ve sanırım beklediğimn adet tarihi 23 Şubat.Kısmet arkadaşlarım,Allahım ne verirse razıyım,o bizim bilmediğimiz hayırları şerleri bilir.Szileri çok seviyorum.Beni sorduğun için ayrıca teşekkür ederim aslıgökçem.

slm mucizem çok üzüldüm
Allah sabrını versin düşüğün ardında çifter çifter versin inş....
hakkımızda herzaman için hayırlısı

saolasın canım uyku, baş dönmesi ağzımın tadı yeni bozuldu bulantı şükür rabbime....
bu günlerim iii günlerim.
ama bebeği göremedik keseyide
daha küçük dedi doktor

daha çok yeni canım , yakın zamanda görürsün inş.

hoşbulduk canım iyiyim sen nasılsın inşallah sende iyileşirsinde hamiş kalırsın Alşlahım hakkımızda hayırlı olnaı nasip eylesin inşallah:)

çok teşekkür ederim canım amin hayırlısıyla hepimiz inş.

benim çıkmam gerek kızlar hoşçakalın, bu ara çok fırsatım olmuyor net için, imkanım oldukça girerim tekrar iyi akşamlar...

iyi akşamlar kızlar yine kimse yok ama napıyım napıyım en sonunda kendime gitcem bi vınn alıp laptopuda işe götürüp öyle giricem hayır o değil bide maşallah öyle çok yazılmış oluyoki ben okuyana kadar gece oluyo zaten :))) mucizecim canım senin için gerçekten çok üzüldüm allah hayırlısıyla versin işallah başka daha kötü haberler vardı ama kimler şu an onları hatırlamyarak hepsinden özür dileyerek tabi geçmiş olsun diyorum yine allah hayırlısıyla versin diyorum beni unutmayın hee bari gün içinde bana selam söleyin felan kendimi akşam yalnız hissetmiyim :)))))

meleklerim beni merak ettiginiz icin tesekur ederim sonucu aldım ama malesef sonuc 0 cıktı hamıle deılım napalım calısmlar yeterli olmamısss yataga fırlayacaz yıne :p neyse bu ay olmazsa gelecek ay olur verende alanda allahım bana verecek elbette birgun ne derler sabreden dervis muradına ermisss hadi canlarım optum

ayyüzlü hakımızda hayırlısı cnm benimde günüme 1,5 hafta var heycanla bekliyorum inş. bu ay olur die hayırlısı rabbimden içimde bi umut yok ama olsun yinede hayırlısı.:loco:

Geri