Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

nisacım bellı olmaz kasık agrısı gebelıktede olabılır gunun gectımı pekı nezamandı?ıstersen kan testı yaptır ıcın rahatlar suphe kalmaz aklında
yok canım daha günüm geçmedi 4 gün var kan testide yaptırmak isteamiyorum zamanını beklemek istiyorum ama yok bu ayda olmadı çükü benim hep böle oluyor adet olmadan 4/5 gün önce başlıyor kasık ağrıları buda demek oluyorki hamile falan değilim :(

ya meleklerim benim kasık ağrılarım başladı ya üffff bu ayda yok sanırsam bu durum beni çok üzüyor kocaman 8 ay oldu :(

dur bakalm ballı lokmam daha gününe var senin inş gelmişdir melişin sen 8 aydır ben 2 senedir kafayı yedim üzme kendini senin çocuğunda var demekki rabbim zamannı bekliyo vermek için

18 aylık evlıyız canım ya ama bız 4 senedır bırbırımızı tanıyoruz yanı tanıyamıyorum bazen o ustume tıtreyen o canıyle seven adam yokttu bekledım bı yaklassın dıye tık yoktu.bıde ben ıyı oldugumda ben sıcak oldugumda bızım ılıskımız hep ıyı ben bı surat asayım ben mı sessız olayım benı duzeltmeye calısırdı bu sefer olmadı bıde konuyu acmadı cunku haklı bı taraf cıkaracktı bunu bıldıgım ıcın zaten bısey demedım...

bitanem belki onun bir sıkntısı var belkide bu bebek olayı onuda yıpratıyo ama sen üzülme diye söylemiyo oda seni seviyodur eminim aklına kötü şeyler getirme hepsi geçiyo ve sen yine onun sıcacık kollarına yatıyosun hem sevgi diye bişey olmasa sen onu bukadar düşünüp kendini kendini yermiydin şimdi konuşma sende aranız düzelince konuş ama üzme kendini biz yanındayız

bitanem belki onun bir sıkntısı var belkide bu bebek olayı onuda yıpratıyo ama sen üzülme diye söylemiyo oda seni seviyodur eminim aklına kötü şeyler getirme hepsi geçiyo ve sen yine onun sıcacık kollarına yatıyosun hem sevgi diye bişey olmasa sen onu bukadar düşünüp kendini kendini yermiydin şimdi konuşma sende aranız düzelince konuş ama üzme kendini biz yanındayız
evet canım psıkolojımı duzeltmem gerek zaten dusunmemem gerek ve ıyı oldugumuz bır an konusmam gerek haklısın canım zaten sevgısınden suphem yok allaha sukur sadece benım uzerıme gelmek ıstemedı anladıgım kadarıyla yada konuscak bı konu oolarak gormedıgı ıcın konusmadı o da neyse gectı allahtan en azından konusuyoz yanı küs degılız:piha:gecer tabı zamana bıraktım bakalım

evet canım psıkolojımı duzeltmem gerek zaten dusunmemem gerek ve ıyı oldugumuz bır an konusmam gerek haklısın canım zaten sevgısınden suphem yok allaha sukur sadece benım uzerıme gelmek ıstemedı anladıgım kadarıyla yada konuscak bı konu oolarak gormedıgı ıcın konusmadı o da neyse gectı allahtan en azından konusuyoz yanı küs degılız:piha:gecer tabı zamana bıraktım bakalım

tamam tatlmm nezaman ihtiyacın olursa biz yanındayız ve seni çok seviyoprz

kızlarr, benim sol kasığımda ,yumurtalığın oralarda batma var bu gün, sızlıyor,acıyor,daha 10 günüm var caba mı diyorum ama bu ay yumurtlama döneminin ilk başında çalıştık 2 kere o kadar ,sonra kayınvalidemler geldi biliyorsunuz , bişey yapamadıkk

Geri