Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

yazgülüüüü bence bir kez daha idrar testi yap bak bir hafta geçti diyorsun son testten eğer hamişsen kesin çıkar bence ,çünkü hamişsen bir haftada değer ikiye katlanmıştır ve ,drarda da çıkar , hadi bu gün test yap gülümm

günaydın canım

çok güzel br melek değil miii....bende bilgisayarıma masa üstü yaptım totosunu , ayacıklarını sevip duruyorum :)

Kiz bak simdi gaza gelirim ha :) canim yaparsam bile sabah idrariyla yapayim en iyisi ya.. bugun gecti artik.. yarin mi yapsam? yoksa onumuzdeki haftaya kadar beklesem mi? pazartesi falan? mahsus eve test almadim zaten dayanamayip yapiyorum diye :)

Ayın 19 u benim doğumgünümmm , bebişim gelmiş olsaa, hayatımda aldığım en büyük hediyeyi rabbim nasip etse bana....

tamam canım bıraz goz gezdır ozaman aklına bısey gelırse oralarda alırsın evet erkekler herseyı begenmıyo benımkıde oyle vallaaaa

birazdan çıkp bakıcam gülüm

hoşgeldin taze hamişim sen nasılsın bebiş nasıl herşey yolundadır inş

kiz ne bebisi ben hamile degilim ki :laugh:ay insallah allah söyletti her halde canim

ayyy gülüm pardon farknda diğilim belkide allah söyletmişdir inş hamişsindir kızz ne güzel ilk ben bilmiş olucam

iyiyim canım biraccık şitres war.. sen nasılsın çok sewndim eşinle aranın düzelmesineee..hoppa

canım takım giymiyo öyle her şeyide giymez aliş verişe gidince kavga ediyoruz onu yüzünden hele foto hiç olmaz bide fotoğrafçıya boşuna para niye veriyosun topa tutar beni :piha:sevindirecem derken üzmiyim adam

kurabiyem stres yapma kendine gülüm sana dedimya ablamda öyleydi ikinciyi doğurdu yengemde senden beterdi oda ikinciyi doğurucak allah izin verirse üzülme sen gelicek senin bebiş bak görüceksin

hoşgeldin taze hamişim sen nasılsın bebiş nasıl herşey yolundadır inş

ay yokkk yaa ayşegülüm çok şitrese girdimmm neysem allah kerim..hayırlısı bitoşummm.. heycan war biraccıkk

kz dur be benide heycanlandırıyosun inş hamişsin rabbime dua edeicemsenin için canm benim

bende iyiym canim cok sukur.. test yaptim gecen hafta bi dahada yapmaya cesaret edemiyorum.. aklimda cokta fazla yok stres falanda yapmiyorum ama ne bileyim..

kan testi burda yapmiyorlar canim bin dereden su getirmem lazim kan testi yaptirabilmek icin :(

Saat guzel olur canim al bence.. erkeklere evet biraz zor oluyor hediye bulmak :-S

benimde basim donuyor su anda biraz.. ama iyiyim.. stres yapmiyorum canim ya.. kafam allak bullakk..

kız yerim ben senin allak bullak olan kafanı insan düşünmeden edemiyo değilmi seninkide gelince annen bizi delirtti diycem :piha:

Kızlar , benim kasıklarımda çok ağrı var gerşekten , midem de bir tuhaf ağzımın tadi yokk,uykum varr..acaba diyorum ama daha 8-9 gün var reglime olsa bile bu kadar erken belirti olur mu acaba , tuhaf hissediyorum kendimi,umutlanmak da istemiyorum ama biliyorsunuz işte insan umutlanıyor ne olsa.daha önce hamiş olanlar bunu okursa bir fikir versin bana ne olur.....

canim insallah Rabbim gonlune gore verirde bu ay hamis olursun.. bilemiyorum ki erken mi diye.. kasik agrisi, yorgunluk, uyku hali falan belirti ama ne zaman cikiyor bu belirtiler bilemiyorum..

Kiz bak simdi gaza gelirim ha :) canim yaparsam bile sabah idrariyla yapayim en iyisi ya.. bugun gecti artik.. yarin mi yapsam? yoksa onumuzdeki haftaya kadar beklesem mi? pazartesi falan? mahsus eve test almadim zaten dayanamayip yapiyorum diye :)

KIZ HAKKATEN DÖVERİM SENİİİİİİİİİİİ :n028:YA BİR HAFTA OLDU DİYORSUN TEST YAPALI , REGLİN GEÇELİ OLDU 11 GÜN DAHA NE OLACAK ,40 GÜNLÜK REGL DÖNGÜSÜ OLUR MU HİÇ , HEM DÜZENSİZDİ DİYORSUN DÜZENSİZSE YUMURTLAMAN VE DOLAYISIYLA DÖLLENMENDE GEÇ OLMUŞTUR .EĞER HAMİŞSEN BENCE KESİNN ÇIKACAK KESİNNNN...
KIZDIRMA BENİ TEST YAP BAK ATLAR UÇAĞA GELİR DÖVERİMMMMMMMM:hidos::surukle: :bangin: :sinir: :n028:

ATLAR UÇAĞA GELİRİM SAÇINDAN SÜRÜKLEYE SÜRÜKLEYE TEST ALDIRIRRR , SONRA DA SEANS YAPARIM :)

Geri