Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam kızlarrr nasılsınız?yogunluk vardı sımdı fırsat buldum heyecnla actım ama neyse...yazgulum nasıpte ne varsa o olur kısmet hıc bellı olmaz yınede hayırlısı olsun bakalım nasılsın aysegul,burcums,desen,sehnaz ve yasemın?

şehnazım balım kaymaklı kadayıfım bende muckss nasılsın neler yaptın bakalım herşey yolundadır inş
ya dün psikolog randevum vardı ama işçi eylemi olduğu için gidemedim çünkü ben anadolu yakasındayım eylem de tam benim avrupa yakasında gideceğim yerdeydi..haftaya artık..bugün yumurta kontrolüm var işte saat 3 te ona gidicem..bi de çalışıyorum işyerimdeyim başka bi numaram yok..ha bi de yarım kilo daha verdim çok mutluyum o yüzden:)

diyet iyi gidiyo , alıştım iyice valla..

alışırsın güülm bir süre sonra sanki hep diyet yapıyomuşsun gibi gelir merak etme

hoşgeldin canım nasılsın mercimeğimiz nasıl gittiniz dr

carsamba gidicez sekerim varmı yokmu belli diil.bana hiç bi belirtisi yok carsamba olsada görsem

canım görüceksin mercimeği merak etme rabbim sağlıcaka kucağına almak nasip etsin inş

hoşgeldin canım nasılsın mercimeğimiz nasıl gittiniz dr

bende iyiyim canım bugün bombo gibi hissdiyorum allah bozmasın

hoşbulduk desenim bugün yine formundasın nasıl gidiyo diyet

inş gülüm inş faydası dokunur bende buay çörek otu yedim bidahaki ay incir deniycem oda 2 ay deneniyo bakalm inş işe yarar ama incir kürünü yapmadan önce soğan kürü yapmak gerekiyomuş oda düşüğe sebep oluyo naapsam bilemedim bakalım kısamet canım
inşallah cnm hayırlısı olsun çörekotu karışımını buay bende yaptım ama 10.güne kadar yapabildim:)

selam kızlarrr nasılsınız?yogunluk vardı sımdı fırsat buldum heyecnla actım ama neyse...yazgulum nasıpte ne varsa o olur kısmet hıc bellı olmaz yınede hayırlısı olsun bakalım nasılsın aysegul,burcums,desen,sehnaz ve yasemın?

hoşgeldin canım ikigündür pek boşladın bizi çok iş var galiba canım

ya dün psikolog randevum vardı ama işçi eylemi olduğu için gidemedim çünkü ben anadolu yakasındayım eylem de tam benim avrupa yakasında gideceğim yerdeydi..haftaya artık..bugün yumurta kontrolüm var işte saat 3 te ona gidicem..bi de çalışıyorum işyerimdeyim başka bi numaram yok..ha bi de yarım kilo daha verdim çok mutluyum o yüzden:)

bebiş gelsin kilolar gitsin gülüm benim gitsin kilolar gelsin neşeler rabbim sağlıklı bebişli günler versin sana inş

Geri