Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

İki yıllık evliyim, bir yılı aşkın süredir bebek istiyoruz. İki aşılama yaptırdım ama sonuç alamadık. Erken gebelik belirtileri ile ilgili gezerken keşfettim siteyi. Bir kaç gündür de apeyce sayfasını okudum. İnsanın kendisi gibi hisseden insanların varlığını görmesi biraz rahatlatıyor...

haklisin canim... hepimiz ayni yolda yürüyoruzzzz. Insallah birgün (en kisa zamanda) hepimizin duasi kabul olurrr

peki birdahaki adet günün ne zaman??? senide ekliyelim listeye...

Gunaydin melekler.. nasilsiniz?

ben hastayim biraz bogazlarim agriyor.. grip oldum galiba :(:( oksuruk zaten masallah hic durdugu yok..

Butterfly arkadasimin dusuk yaptigini okumustum Allah sabirlar versin insallah en kisa zamanda tekrar hamile haberini aliriz.. Hakkinda hayirlisi boyleymis demekten baska birsey gelmiyor malesef elimizden..

Aysegul, Ranagul, bebisim insallah guzel haberler verirsiniz bizlere bu ay.. sabirsizlikla bekliyorum..

Birde dogum yapan bir arkadasimiz varmis kendiyle daha once tanisma firsatim olmadi ama onunda bebegine Rabbim saglikli uzun anali babali omurler versin insallah..
gunaydın yazım gülüm gecmıs olsun canım dıkkat et kendıne

haklisin canim... hepimiz ayni yolda yürüyoruzzzz. Insallah birgün (en kisa zamanda) hepimizin duasi kabul olurrr

peki birdahaki adet günün ne zaman??? senide ekliyelim listeye...

Amin... Bu yolda yürüyen kimsenin elini Rabbim boş bırakmasın. Gerçekten çok yıpratıcı bir süreç...
Adet tarihim 10-11 Mart

Geri