Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydıııııııın fıstığıııııııım sende hoşgeldin listenin başındasın kıssssss heyacan doruktadır şimdi sende:)
yok kıssssssss heyecan yok agrı var kasıklarımda ve cok gergınım...regl olucam bellı edıyo kendını oyuzden heyecanım yok canım hatta bugun aklıma geldı gıdeyım test yaptırayım dıye esım daha gunun gelmedı dur bekle dedı...zatende agrılar olunca umudum bıttı

yok kıssssssss heyecan yok agrı var kasıklarımda ve cok gergınım...regl olucam bellı edıyo kendını oyuzden heyecanım yok canım hatta bugun aklıma geldı gıdeyım test yaptırayım dıye esım daha gunun gelmedı dur bekle dedı...zatende agrılar olunca umudum bıttı
hııımmmm olsun bacım hakkımızda hayırlısı olsun benimde daha 9 günüm var ama şimdiden başladı sivilcelerim çıkmaya o yüzden bende umutlanmıyorum
işler nasıl yoğunmu

Günaydin tatli cadim,iyiz canim ne olsun iste.Izgile cay icmeye gidecektik ama engeller cikti:18:
Sen nasilsin bugün?
evet valla balkon keyfıne gelınce söz bende dayanamam ohhh mıs gıbı cayyy yanında ufak yıyecek seyler....süper olurdu ah evım ahhhhh nasıl ozluyorum bı bılsenız...bahar geldı temızlık yapmam sart ama nerde o vakıtt.....ıyı olmaya calısıyorum canım agrılar canımı sıkıyo sadece geldım gelıyorum dıyooo:shootout:

evet valla balkon keyfıne gelınce söz bende dayanamam ohhh mıs gıbı cayyy yanında ufak yıyecek seyler....süper olurdu ah evım ahhhhh nasıl ozluyorum bı bılsenız...bahar geldı temızlık yapmam sart ama nerde o vakıtt.....ıyı olmaya calısıyorum canım agrılar canımı sıkıyo sadece geldım gelıyorum dıyooo:shootout:
Hayirlisiyla bir bebegin olsa adet sancilarindan da kurtulursun canim.Benimde oglum doguncaya kadar cok agrili gecerdi bilhassa ilk günüm.

Geri