Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

herkese günaydııınn... hayırlı cumalar
dilaracığım seni çok merak ettim dün pembelik geldi diye yazmışsın inşallah devam etmemiştir güzelim
lalezar dileğim bugün sizin gününüz güzel haberlerinizi bekliyoruz

canim benim dün iki defa oldu sonra kesildi... Hayirlisi artik canim yaa... valla ümidim kiriliyor... sen nasilsin fistigim benim... heycan varmi??? :)

arkadaşlar ben bu ay rahim filmi çektim ayrıca kolposkopi ve biyopsi yapıldı.yani ilişki yasaklı bir aydı sadece 1-2 kere oldu.ihtimal vermedim ama vermek isterse Rabbim oluyor ben ona inanıyorum.alt karnım 4 gündür çok ağrıyordu.belim sırtım da.ve baş dönmesi.hepsi 4 gündür vardı.sabah uykudan uyanmakta çok zorluk çekiyordum.bugün de öyle olunca yine hayal kırıklığı pahasına aldım testi.çizgi çok çok silik varla yok arası.doktoru mu arasam yoksa yarın yine test mi yapsam bilmiyorum.

benim bildigim canim... silik te olsa olur hep bisi. Senin adet bekledigin tarih ne zaman? Test i erken yapmis olabilirsin. Hafat sonunda yine yapabilirsin... Insallah vardir bebisin

dılara nasılsın canım?

Cok sükür canim... bugün iyiyim de... cok korkuyorum... Sen nasil oldun tatlim? bitti mi sende de adet?

doktora gıttım canım ultrasyondan rahımlerıme baktı bı sorun cıkmadı sonra alttan muane yaptı yara cıktı rahmımde ve onun tedavısını yaptı haftaya kontrole gıtcem canım benım testelr konusunda pek bı bılgım yok ne gıbı testler yaptırmalıyım canım bılgılendırımısın benı zahmet olmazsa

Canim benim rahim filmi var mesela... yumurta takibi yaptirabilirsin daha. Klomen tedavisi, eger yumurta yeteri kadar büyümüyorsa. ve yumurta catlamiyorsa igne de vurulabilirsin catlatmak icin.... ayrica esin de sperm test i yaptirabilir.
Bu arada da aramiza hosgeldin tatlim

selam fistik sanada hayirli cumalar:)

Dilaracim, Laraminda dedigi gibi Duisburgdanim ben.... sen hangi sehirdesin??

Canim benim burdada biz hemseri sayilirizz :) ben Karlsruhe denim. Uzagiz baya birbirimize. Lara cim da aramizda dir :)

Canim benim burdada biz hemseri sayilirizz :) ben Karlsruhe denim. Uzagiz baya birbirimize. Lara cim da aramizda dir :)[/QUOTE]

mesafe önemli degil gönüller bir olsun:), karlsruhe´da bizim Baustelle ( $antiye) var... sizin oraya bi Fabrika diktik ( yani baskalari dikmi$, biz kablolarini cektik):)

doktorumu aradm şimdi kızlar.pazartesi tekrarla testi dedi.bakalım inşaallah olur.dua bekliyorum.eminegelin ben karlsruhe de 1 ay kaldım bretende.ama türkiyede yaşıyorum

inşaallah eminegelin inşaallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.Allah doğurup da sokağa atanlara vermesin.bizim gibi dört gözle bekleyenlere versin

Geri