Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

b 12 vitaamini bu.kansizlik zayiflikmi var.yoksa enerji verici bir vitaminmi.b/12 vitaminin doktor banada vermisti gunde 2 kere aliyordum.ama normal vitaminleri 1 ker almak lazim diye biliyorum recetesinde ne yaziyosa aonu ugula derim

b 12 vitaamini bu.kansizlik zayiflikmi var.yoksa enerji verici bir vitaminmi.b/12 vitaminin doktor banada vermisti gunde 2 kere aliyordum.ama normal vitaminleri 1 ker almak lazim diye biliyorum recetesinde ne yaziyosa aonu ugula derim
tamam canim tsekkur ederim ama bu vitamin bayagi bi energi verdi bana ben uyusuk uyusuk gezerdim once ayyyy senide tuttum ben canim ya neyse sen islerine bak yarin devam ederiz yarin guzel haber verirsin insallah ne olursa hebr et canim haberini bekliyorum,

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:d040: :hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms::d040:

Ela_1982................5 temmuz(elacım senden de bekliyoruz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85..........................11 temmuz
duygum_06.................15 temmuz
Yaz esintisi..............13-15 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
Selzeh......................31 temmuz
hazal3.......................3 agustos

FATOSSS................. 8-10 Ağustos

:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)
ebruaker21..............10-11 temmuz(temmuz anne adayııı süperrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile...

Kızlar test pozitif çıkınca gittim eczaneye birtane emzik aldım ve yaptığım testide koyup içine paket yaptırdım.hep hayalimde o vardı. Onları vermek.ve daha sonra eve geldim kayınvalidemlerdeydi eşim balkonda oturuyorlşardı bende içeri gelirmisiniz dedim.eşime hediye aldığı söyledim eline verdim paketi buda açmaya başladı tabi görünce şok geçirdiler hatta görümcemin eline verdim kamerayı videoya aldılar herkes tebrik felan etti birbirini çok güselll bir gündü darısı sizlere inşallah ama ben bu ay olacağına inanmıştım çok farklı bir aydı çünkü

Geri