Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

O eski halimdennn eser yok simdiiii izdirap icinde yorgunum simdiiiii tutun kollarimdan duserim simdiiii yalnizim dostlarim yalnizim yalniz hahaha :)

kiz masallah seninde benden fazlan var eksigin yok yani :) hem ben zaten tahtimi sana devrettim :p
ayyyyyyy canım benim ne yorgunluğu kısssssss hem bu taht meselesini ayşegül duymasın tahtı başıma geçirir :D
ben kiiiiim taht kiiiim bacım ben bir garip yolcuyum arada uğruyom işte
canımsıııın yaaaaa gel böyle arayı uzatma heeeeeeeee

Rica ederim fistik.. Senin isminde Meryem degil mi?

amin insallah canim hamislerin duasina bol bol ihtiyacimiz var bizleride dualarinizdan eksik etmeyin olurmu adasim..

meryem canım adım meryem.her zaman dua ediyorum forumdaki herkese tek tek.Allah size de yaşatsın 2si 1 arada olmayı:gathering:

iyiyiz güzelim sen nasılsın taze hamiş aaaaaa az önce chatbox a admin geldi şura da deneme yaptı hani uzman melek yazıyordu ya oraya hamiş melek yazdı ayyyyy hamiş olursam bende yazdırcam tabiii sonra düzeltti

:) ne kadar güzel ya.
hamile oluncaya kadar o kadar çok hayal kuruyoruz ki.hamile olur da bütün hayallerini gerçekleştirirsin

inşallah öyledir.ALLAH hayırlara vesile etsin inşallah...

vay bacım Rabbim rüyanı hayırlara karşı çıkarsın hayıra yoralım hayır olsun

yooooooook artık kıssssssss bismillah bacım birdeeeee hamileyseeeeeennnn anammmm hadi hayırlısı
annemde 3 ay önce rüyasında aynen senin gibi ses duymuş yaseminin kızı olcak diye ayyyyy o ay çok umutluydum ammmmmmmmmaaaaaaa.........
kızlar ne bılıyım işte cok kafaya takıyom herhalde onnnndan gayıptenn sesler duyuyorum

ayyyyyyy canım benim ne yorgunluğu kısssssss hem bu taht meselesini ayşegül duymasın tahtı başıma geçirir :D
ben kiiiiim taht kiiiim bacım ben bir garip yolcuyum arada uğruyom işte
canımsıııın yaaaaa gel böyle arayı uzatma heeeeeeeee

Hehe yorgunum bacim yorgun :( ama yinede umutluyum :)

Aysem gulumude ozledim ben niye gelmedi bugun o bakalim?.. Gecirmez gecirmez onun oyle tertemiz bir kalbi varki kafasina vur agzindaki lokmayi al yine ses cikarmaz hehe :) Yerim ben onu..

Tamam kiz uzatmam elimden geldigi kadariyla ;-)

meryem canım adım meryem.her zaman dua ediyorum forumdaki herkese tek tek.Allah size de yaşatsın 2si 1 arada olmayı:gathering:

:) ne kadar güzel ya.
hamile oluncaya kadar o kadar çok hayal kuruyoruz ki.hamile olur da bütün hayallerini gerçekleştirirsin

Allah razi olsun adasim benim cok sagol.. insallah bizde 2si 1 arada oluruz en kisas zamanda..

waaaay be canım benim inşallaaaaah....sen şimdi bu rüyanın etkisiyle günleride geçiremezsin....kuşum yaaaa inşallah meleğin seninlediiiiirrrrr

Evet kiz bendede bir ay boyle olmustu :) O ay meraktan catlayacaktim neredeyse :)

Geri