Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam kızlar :( çok kötüyüm , ağlaya ağlaya bi hal oldum valla.
sabah hastaneye gittim, evraklarımı toparladım hastaneye götürdüm tüp bebek için rapor çıkacaktı, eşimin nüfusta kütüğüne kayıtlı çocuğu olduğu için devlet bizim tedavi giderlerimizi karşılamıyormuş,tüm tedaviyi cepten yapmamız gerekiyormuş 5000 lira gibi maliyeti var dediler (şuan buna ayırabileceğimiz bi bütçemiz yok), 2.seçenek olarakda çocukların annelerinin kütüğüne aktarılması durumunda eşimde kayıtlı çocuk olmayacağı için devlet masrafları karşılarmış. şimdi eski eşine gidip ne denirki, aynı durumda ben olsam bana gelip çocukları kütüğüne al dese art niyet arardım heralde. ooooffffffffffff of, bilmem anlatabildimmi, kafam allak bullak.....

kız lar ben cıkyom başım cok ağrıyor şu oğlanıda uyutuyum sonra gelırım opuldunuz canlarım

Gecmis olsun canim.. insallah reglin gelmez.. opuyorum

gelecek annesi gelecek.o daha küçücük çabucak koşup gelemez ki.bi mercimeğin hızı ne kadar olur ki.eli kulağındadır.hem o da özlemiş seni.bir an önce sana ve babasına kavuşmak istiyor:fırtına::kucu:

Insallah gelirler canim teker teker.. biz sabirla bekliyoruz onlari..

yaaaaaaa canlar benim çıkmam gerek hepinizi çoooooooooook çok öpüyorum hoşçakalın bacılarrrrrrrr

Kiz gitmeeee :(:( aglarim bak

canlarım ben geldim

Hosgeldin canim

yok kıssss olurmu öleeeeee ben ne zamandır burdaydın çok bile oturdum işlerim var.... sen nerelerdeydin bakiiiiiiiim öle chatbox mhatbox falan hııımmmmmm

Isi varmismismismis hehehe :) inanmam :) kanitla hadi isinin olduguna :p

sabah hastaneye gittim, evraklarımı toparladım hastaneye götürdüm tüp bebek için rapor çıkacaktı, eşimin nüfusta kütüğüne kayıtlı çocuğu olduğu için devlet bizim tedavi giderlerimizi karşılamıyormuş,tüm tedaviyi cepten yapmamız gerekiyormuş 5000 lira gibi maliyeti var dediler (şuan buna ayırabileceğimiz bi bütçemiz yok), 2.seçenek olarakda çocukların annelerinin kütüğüne aktarılması durumunda eşimde kayıtlı çocuk olmayacağı için devlet masrafları karşılarmış. şimdi eski eşine gidip ne denirki, aynı durumda ben olsam bana gelip çocukları kütüğüne al dese art niyet arardım heralde. ooooffffffffffff of, bilmem anlatabildimmi, kafam allak bullak.....
canım ya inşallah kadın art niyetli düşünmez allah gönlüne göre versin inan çok üzüldüm

canım ya çok üzüldüm..niye art niyetli düşünsünki anlatırsınız durumu..yani anlayışla karşılaması lazım..eşin ne diyo peki.. bide siz bütün tahlillerinizi yaptırdınızmı

Geri