Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

insallah mery... ignelenme gibi agri varsa iyidir, bende hamileyken ignelenirmis gibi sanci vardi ve adet olacakmisim gibi agriyordu.
ama eger test negativ cikarsa üzülme, demesi kolay biliyorum, ama öbür aya yine denersiniz nasil olsa iyice tecrübe almisinizdir :minik::minik:
senin ve esin icin diliyorum ki hayirli haber alirsiniz.

Bu işin en zor yanı beklemek :)

Güzel haberler gelmesi dileği ile...

merhaba kıslar bende aranıza yeni geldim dün gece yazılarınızı okudum bende kayıt oldum benim gibi hisseden insanlarla bunları paylaşmanın daha doğru olacağını düşündüm çünkü başka insanlar bizim özlemlerimizi acılarımızı çektiklerimizi anlamıyor benide aranıza alırsanız çok sevinirim

merhaba kıslar bende aranıza yeni geldim dün gece yazılarınızı okudum bende kayıt oldum benim gibi hisseden insanlarla bunları paylaşmanın daha doğru olacağını düşündüm çünkü başka insanlar bizim özlemlerimizi acılarımızı çektiklerimizi anlamıyor benide aranıza alırsanız çok sevinirim

hoşgeldin canımcım alırmısınız nidemek aldıkkk gittiiii:23:
buarada regl tarihini yazarsan senide ekleyelim aramısa bide kendinden bahset biras kaç yaşındasın ne zamandır düşünüosunuz bebiş kaç senelik evlisin falan öptüm canım tekrar hoşgeldin aramızaa:slm::d040:

Aramıza hoşgeldin Blackrain, doğru yerdesin :) Bizi en iyi anlayacak yine biziz haklısın canım, sen ne zamandır bebek istiyorsun?

canlarım teşekkür ederim hepinize yanlız olmadığımı hissettim sizlerle ben 26 giriryorum 2,5 yıllık evliyim ve 2,5 yıldır bitanemi bekliyorum doktora çok gittik sorun çıkmadı bende biraz oluruna bırakmak istedim... bakalım hayırlısı allah hepimize yardımcı olsun..

Geri