Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım hsg çekindim açıkmış tüplerim sorun yokmuş hsg çekinceğim zaman çok korktum acıyor falan demişlerdi hiç acımadı soğuk kanlılığımı korudum sadece ilacı içine salarken kasıklarında dolgunluk ve adet ağrısı gibi oluyor okadar korkulacak bişey yok
canım çok saoll ayşegülde sende içimi rahatlattınız bende fındıkzade de çekinmeyi düşünüyorum istanbulda bakalım inş gerek kalmaz ama daha var benm önce bi takip yapıcak doktorum inşş bnmde açıktır herhangi bi sorun çıkmaz Rabbimin izniyle sizinde filimden sonra hemncik gelir inş melekleriniz cnm bizede umut olurrr

iyim tatlım çok şükür asıl seni sormalı valla hsg çekindim herşey yolundaymış iki tüpümde açık bakalım bu ay kalırsın dedi doktor hayırlısı olsun

ayyy çok sevindimm tatlım bende buay çekildimm benimkide açıkmış çok şükür dr bana öyle buay hamiş olabilirsin dedi ama benim içimdeki umutlar yok oldu hemencikk inş ikimizde güzel haberlerr veririzzzz canımmm nasıl rahat geçtimi bitanemmm

ayşegüüüül kuşuuuuuuum seni seviyorummmmmmm hoşgeldin dediiiimmmmmm
görmedinmi anam bak şimdi ağlıcam heeee

abowwwwwwwww kss durr bacım ağlamam bende hoşbulduk dedim sen beni görmemişdsinn ballı lokmam cvizlii kurabiyem

ben küscektim sana niye cevap yazmıyon diye demmekki görmemişsin gününe çok az kaldı nasıl varmı belirti
bak ben senden umutluyum bacımmm inş güzel haber vercen bize

yaaaa napiimmm daha yeni yeni takıntı yapmaktan kurtuldum kısss zatennn bidaha depresyona sokma beni kilo yüzünden ihihihihhi
aman cnm en öenmlisi sağlık aslında yüzden çok ii görünüyom Allaha şükür zayıflığım öle çok dikkat çekici değil kıyafetlerimm ii duruyo Allahtan ama kemiklerim çok ince kıs benmm :ehi:
derhal kilo lamaya başlıorumm ama ama bide ben çok hareketliyim yafffff
bacım boşver bizim metabol,zmamız hızli çalışıyor hıııhhhh boşver yaaaaaa

hayırlısı olsun bitanem bende gelişme yok biraz rahatlamak için bugün yazlığa gidiyoruz eşimle birazdan çıkıcam eşim gelicek işten.10 gün kadar yokum merak etmeyin
ohh ne ii cnm ya en azından kafanı dinlemek için kaçabileceğiniz bi yer varrr valla bnmde okadar ihtiyacım varki ama acayip yoğunuz eşimde bendeee neyse şurda yaz tatiline ne kaldıkiii:D

Geri