Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar şimdi çıkmak durumundayın lalezar canım tekrar tebrik ederim.hepinize iyi akşamlar öpüyorum hepinizi

DİLARA1
seni çok merak etmiştim..iyi olmana sevindim ama başına gelen herşey için çok geçmiş tatlım..arasıra girip bi göster kendini..kocaman sarılıyorum sana..kocaman sıkı sıkı..tekrar geçmişler olsun canımm..

iyiyim güzelim..çabalıyoruz işte..sen nasılsın karşılaşamıyoruz hiç..bebişin kocaman olmuştur..herşey yolunda değil mi..

canım hoşbulduk..iyi akşamlar
evet canım herşey iyi gidiyor.keyfim yerinde tek dileğim var artık sizlerden de böyle güzel haberler almak.inşallah en kısa zamanda alırım güzel haberlerinizi.şimdi çıkmak zorundayım en kısa zamanda görüşürüz.öptüm canım

Lalezarcim bunlar seninle sevincimi bir nebze olsun paylasmak icin canim...
:f040::f040::humble::humble::meri::meri::meri::parti:hoppahoppa:ar4fd::ar4fd::yahoo::yahoo::yahoo::eek:rkide::kartanesi::kartanesi::bob::hede::26::nazar::dancing::dancing::dancing::kedi::clapping::slm::slm::A:pasi::pasi::deli::deli::hula::cheer2::cheer2::cheer2:yupis:kiss::dp178::dp178::tasu::tasu::hayal::hayal::hayal::cah::cah::cah::ohh::ohh::ohh::ohh::dans::dans::dans::bebiss::bebiss:

Lalezar canım hayırlı uğurlu olsun.Allah kucağına almak nasip etsin.Çok mutlu oldum görünce.İnşallah darısı o listeye girmek isteğenlere

Allaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
kız bu nasıl güzel bir habeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ooooooooooooooleeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyy
yippiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

hoppahoppahoppahoppahoppahoppa

loy loy loooyyyyyyyy
:meçhul::meçhul::meçhul::meçhul::meçhul::meçhul::meçhul:

çooook tebrik ederim canımmmmm....Rabbim kucağına almayı büyütüp evlendirmeyi nasip etsinnn:emzirme::gezme::melek::cah::cah::cah:
sen üstüne mi görmüş oldun bu durumda ??????????:S :S :Spre seed de kullanmıştın demiiiii
Allahııııııııııııııımmmmmmmmmmmmm bana daaaaaaaaaaaa :bebiss:.....................

lalezar canım çoooookkk tebrik ederim..çok mutlu oldum..biliyosun adet oldum dediğinde çok üzülmüştüm..sen benim umudumdun demiştim.. Helal olsun arkadaşım sana..kaderimiz aynı demiştin bana..inşallah öyle olur..benimki de sana benzer..kendine çok dikkat et güzelim..çok öpüyorum seni..

kızlar şimdi çıkmak durumundayın lalezar canım tekrar tebrik ederim.hepinize iyi akşamlar öpüyorum hepinizi

Canlarım benim. hepiniz o kadar tatlısınız ki, birbirini hiç tanımadan biribirinin mutluluğundan ancak bu kadar seviç duyabilir insan, işte gerçek insanlık bu bence, hepinizi ayrı ayrı inanın çok eski dostlarım gibi seviyorum ve hepinize güzel dilekleriniz ve güzel duygularınız için çok teşekkür ediyorum, inşallah çarşamba günü dr dan randevu aldım o gün ultrasona bakıcak sanırım, herşey yolunda giderde bebişimizi görürüz rabbim gösterir bize...
inanın kendimden çok eşim adına sevindim, çünkü o benden çok daha fazla bebek özlemi çekiyordu, ben onun ikinci eşiyim ilk eşindende 3 adet bebeği olmuş fakat yaşamamışlar o yüzden baya bir buruk bu konuda, hatta ilki 19 günlük iken kucağında vefat etmiş..
Ve şimdi bizler için dua eden hamile arkadaşlarımız kervanına bende katılarak sizlere dua edicem, inşallah hepiniz tez vakitte anne olasınız diye..
Şimdi ben ne ettimde hamile kaldım eminim bunu çok merak ediyorsunuz, ilk başta inanın adet gördüğüm için hamile kaldığımı hiç anlamadım ve tahmin bile etmedim biz yeni yumurtlama dönemi için çalışmalara başlamıştık, geceden ovulasyon testi yapmıştım pozitif çıkınca çalışmıştık bile hatta ama ne bileyim özel durumumu biliyorsunuz ilaç almam gerektiği için içim rahat etmedi ve o gecede çok mide bulantısı yaşadığım için bir test yapmak istedim ve malum sonuçları biliyorsunuz,
Biz bu ay eşimle birlikte çoğunuzun bildiği gibi pre-seed kullandım evet ama onun yanında ALOE VERA bitkisinden elde edilen bir takım tamamen doğal 4 çeşit ürün kullandık, 2 tanesi benim içindi 1 tanesi eşim için ve 1 tanesini de ortak kullandık, bu ürünleri eski işyerimde bulunan müdürümüzün kardeşi vasıtasi ile kargo ile bana geldi, eşim hiç sıcak bakmadı ilk etapta, ama kullandık yinede, ben biraz inanmıştım ama eşim pek inanmadı, inanın haklı çünkü çok hayal kırıklığı yaşadık, geçen sene bu ay yani nisan ayında aşılama bile yaptırmıştık ama tutmamıştı, valla sanırım öyküm bu arkadaşlar, haa birde DESENCİM dualar yazmıştı "YA VARİS" 707 kere okunacak diye, birde bunu yaptım başka ne etken bilmiyorum ama sanırım tek ve en büyük etken ALLAH "OL DEDİ" ve oldu, daha fazlası laf-ı güzaf arkadaşlar..

Lalezar çoooooooooooooooook tebrik ederim canım...Senin mercimek sana güzel bi anneler günü süprizi yapmış.Rabbim kucağına da almayı nasip etsin inş..............

Canlarım benim. hepiniz o kadar tatlısınız ki, birbirini hiç tanımadan biribirinin mutluluğundan ancak bu kadar seviç duyabilir insan, işte gerçek insanlık bu bence, hepinizi ayrı ayrı inanın çok eski dostlarım gibi seviyorum ve hepinize güzel dilekleriniz ve güzel duygularınız için çok teşekkür ediyorum, inşallah çarşamba günü dr dan randevu aldım o gün ultrasona bakıcak sanırım, herşey yolunda giderde bebişimizi görürüz rabbim gösterir bize...
inanın kendimden çok eşim adına sevindim, çünkü o benden çok daha fazla bebek özlemi çekiyordu, ben onun ikinci eşiyim ilk eşindende 3 adet bebeği olmuş fakat yaşamamışlar o yüzden baya bir buruk bu konuda, hatta ilki 19 günlük iken kucağında vefat etmiş..
Ve şimdi bizler için dua eden hamile arkadaşlarımız kervanına bende katılarak sizlere dua edicem, inşallah hepiniz tez vakitte anne olasınız diye..
Şimdi ben ne ettimde hamile kaldım eminim bunu çok merak ediyorsunuz, ilk başta inanın adet gördüğüm için hamile kaldığımı hiç anlamadım ve tahmin bile etmedim biz yeni yumurtlama dönemi için çalışmalara başlamıştık, geceden ovulasyon testi yapmıştım pozitif çıkınca çalışmıştık bile hatta ama ne bileyim özel durumumu biliyorsunuz ilaç almam gerektiği için içim rahat etmedi ve o gecede çok mide bulantısı yaşadığım için bir test yapmak istedim ve malum sonuçları biliyorsunuz,
Biz bu ay eşimle birlikte çoğunuzun bildiği gibi pre-seed kullandım evet ama onun yanında ALOE VERA bitkisinden elde edilen bir takım tamamen doğal 4 çeşit ürün kullandık, 2 tanesi benim içindi 1 tanesi eşim için ve 1 tanesini de ortak kullandık, bu ürünleri eski işyerimde bulunan müdürümüzün kardeşi vasıtasi ile kargo ile bana geldi, eşim hiç sıcak bakmadı ilk etapta, ama kullandık yinede, ben biraz inanmıştım ama eşim pek inanmadı, inanın haklı çünkü çok hayal kırıklığı yaşadık, geçen sene bu ay yani nisan ayında aşılama bile yaptırmıştık ama tutmamıştı, valla sanırım öyküm bu arkadaşlar, haa birde DESENCİM dualar yazmıştı "YA VARİS" 707 kere okunacak diye, birde bunu yaptım başka ne etken bilmiyorum ama sanırım tek ve en büyük etken ALLAH "OL DEDİ" ve oldu, daha fazlası laf-ı güzaf arkadaşlar..

çok sevindim inan ,ağlıyorum şu an yine , ne ağlak oldum bennn :) inşaallah herşey yolundadır canım ,senden ricam şu aloe vera ürünleri bana özelden yazarmısın hemen baktırayım...öpüyorum kocaman ....

yupis:nazar: Regl Zamanı Geçen Arkadaşlarımızın Listesi :nazar:yupis

izgil85 .......................... 30 Nisan

:d040::hıms:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :hıms::d040:
sevilay76........................1Mayıs
mimoza çiçeği................1 Mayıs
duygum_06.................... 5 Mayıs
ecce ............................... 6 Mayıs
azade..............................6 Mayıs
ayyüzlü.........................5-6 Mayıs
tweety8378......................7 Mayıs
Ayşegülll ........................ 8 Mayıs
gülyüzlüm........................8 Mayıs
Desen .............................. 9 Mayıs
gül melek.........................10 Mayıs
pembedüş..........................12 mayıs
lara...............................14 Mayıs
sabırsızım ..................... 14 Mayıs
nisa27.............................15 Mayıs
Tatlı cadım ...................... 16 Mayıs
dileğimm ...................... 16 Mayıs
Queeny..........................16 Mayıs
dentnurse......................20 Mayıs
Nur85 .......................... 20 Mayıs
sevgi55..........................20 Mayıs

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
zeynepsuvekaan ...................... 22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
eboş ..................................... 22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrr):baby:
Vahide-m ............................... eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
@ Şk_meleĞ !.........................11 Ekim (ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
Eysan ................................. 24 ekim (ekim anneadayı süperrrrrrr ):baby:
arzu85 .............................. 13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
dila2 ................................ 18 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
Özzlemm .......................... 22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:

Sultan ............................... 26 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
askısı ................................. Kasım ( kasım Anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16 ...............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi ..........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker ............................... 2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
kelebeğim ............................. ocak(ocak anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
chatlak .................................. 11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums ................................ 20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr) :baby:
biza ......................................... 22 ocak(ocak anne adayı süperrrrr):baby:
umutsuz_reyhan ..................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
Esila ........................................ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam ................................... 7 Şubat (şubat anne adayı süperrrrrrr):baby:
selzeh ..................................... 20 şubat (şubat anne adayı süperrrr) :baby:
Ruzgarim ................................4 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
ayselalper................................ Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
yns_ysmn...............................Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrrrr):baby:
meryem214434...........................Mart(mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
mrs.m......................................6 Nisan(nisan anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
pirenses.................................12 Nisan (nisan anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
aslıgökçe ...............................27 Nisan (nisan anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
Lalezar...................................Nisan (<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --> nisan anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

Geri