Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bak ben yazıyorum canım cıkmam gerekiyor 5g arslan pencesi 5g civan percemi 5g cobancantası yarım litre kaynayan suya at 1 yada 2dk kaynat 20 dk dinlendir sabah akşam içilince hamile kalmayı kolaylaştırımış

merhaba kızlar, burası eski canlılığını kaybetmiş sanırım.
ama ben gene de sorim; bugün ovulasyondan sonraki 11. günüm sabah idrar testi yaptım negatif çıktı, 4 saat sonra ikinci pembe silik çizgi çıktı, sizce hamile miyimdir, daha önceki aylarda da negatif çıktığı zaman akşama kadar atmıyordum testlerimi ama hiçbir zaman bekleyince diğer çizgi belirmedi, böyle bir durumla karşılaşan yada duyan var mı

slm kızlar nasılsınız ben dün test yaptım pozitif cıktı ama tam emin olmak için doktura gittim oda cumaya gün verdi bugün yine yapacam o testen yine pozitif cıkarsa kesin hamileyimdir demi kızlar

merhaba kızlar, burası eski canlılığını kaybetmiş sanırım.
ama ben gene de sorim; bugün ovulasyondan sonraki 11. günüm sabah idrar testi yaptım negatif çıktı, 4 saat sonra ikinci pembe silik çizgi çıktı, sizce hamile miyimdir, daha önceki aylarda da negatif çıktığı zaman akşama kadar atmıyordum testlerimi ama hiçbir zaman bekleyince diğer çizgi belirmedi, böyle bir durumla karşılaşan yada duyan var mı
inş hamişsindir cnm .bende tam olarak bilmiyorum bu test cubukları hakkında benimki hemen pozitif cıktı ama yinede emin olamadım bakalım cumaya herşey ortaya cıkacak

yupis:nazar:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi :nazar:yupis

Mimoza Çiçeği .................... 1 Mayıs sonuc ne kızlar????
..................... Unforgiven 1 Mayıs sonuc ne kızlar????
duygum_06 ...................... 5 Mayıssonuc ne kızlar????
Ayşegülll ........................ 8 Mayıs
gülyüzlüm ........................ 8 Mayıs
bilgemelek ....................... 9 Mayıs
gül melek ......................... 10 Mayıs
:d040::hıms:gününü bekleyen Arkadaşlarımızın listesi :hıms::d040:

pembedüş ........................ 12 Mayıs
Dilek06 .......................... 13 Mayıs
lara ............................... 14 Mayıs
sabırsızım ..................... 14 Mayıs
nisa27 ........................... 15 Mayıs
Japonica ...................... 15 Mayıs
Tatlı cadım ................... 16 Mayıs
dileğimm ...................... 16 Mayıs
Queeny .......................... 16 Mayıs
dentnurse ...................... 20 Mayıs
Nur85 .......................... 20 Mayıs
sevgi55 .......................... 20 Mayıs

Azeri Yıldızı ................ 23 Mayıs
Sevilay76 ........................ 25Mayıs
Ayyüzlü ........................... 30Mayıs
Ecce ................................. 1Haziran
Azade..................................2 Haziran

:hamileyim::nazar:2009 ADAYLARI ANNE:nazar::hamileyim:
zeynepsuvekaan ...................... 22eylül(Eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
eboş ..................................... 22 Eylül(Eylül anne adayı süperrrrr):baby:
Vahide-m ............................... Eylül (Eylül anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
@ Şk_meleĞ !......................... 11 Ekim (Ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
Eysan ................................. 24 Ekim (Ekim anneBirDayi süperrrrrrr):baby:
arzu85 .............................. 13 Kasım (Kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2 ................................ 18 Kasım (Kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm .......................... 22 Kasım (Kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Sultan ............................... 26 Kasım(Kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
askısı ................................. Kasım (Kasım Anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16 ............................... Aralık(Aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi .......................... 14 Aralık(Aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:yumurta::nazar:2010 ADAYLARI ANNE:nazar::yumurta:
........:bebeğim:eek:cak anne adayları:bebem:......
ebruaker ............................... 2-3 ocak(Ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
............................. Kelebeğim ocak(Ocak anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
chatlak .................................. 11 ocak(Ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums ................................ 20 ocak(Ocak anne adayı süperrrrrrr) :baby:
biza ......................................... 22 ocak(Ocak anne adayı süperrrrr):baby:
umutsuz_reyhan ..................... 29ocak(Ocak anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
Esila ........................................ ocak (Ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
.............:bebeğim:şubat anne adayı:bebem:..........
niisam ................................... 7 Şubat (Şubat anne adayı süperrrrrrr):baby:
..................................... Selzeh 20 Şubat (Şubat anne adayı süperrrr
...............:bebeğim:mart anne adayı:bebem:.............
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Mart anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
ayselalper ................................ Çarşı (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
yns_ysmn ............................... Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrrrr):baby:
meryem214434 ........................... Mart(Mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
.................:bebeğim:nisan anne adayı:bebem:.................
mrs.m. .................................. 6 Nisan(Nisan anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
aslıgökçe ............................ 27 Nisan (Nisan anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
Lalezar .................................. Nisan (<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --> anne adayı süperrrrrrrrrr) nisan:baby:
Elaca ................................ ...... Nisan (Nisan anne adayı süperrrrrrrrr):baby:<!-- google_ad_section_end -->
Canan58 ................................. Nisan (Nisan anne adayı süperrrrrrrrr):baby:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
izgil85 .............................. 30 Nisan (Nisan anne adayı süperrrrrrrrr):baby:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
gızemlıkıs ....................................... N turan(Anne adayı süperrrrrrrrr):baby:<!-- google_ad_section_end -->
.....................:bebeğim:mayıs anne adayı:bebem:..................

Son düzenleme:
Geri