Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ben de istiyorum ya bebek 2 ay denedik olmadı bakalım bu ay olacak mı heralde yumurtlama zamanına denk gelemiyoruz:(

kızlar merhaba,bana yardımcı olur musunuz?
ben ayın 1'inde adet olmayı bekliyordum. 30 ekim'de bir damlacık kanamam geldi.dedim herhalde erken olacağım.sonrasında bekledim gelen giden olmadı.sonrasında ara ara kahverengi lekelerim gelmeye başladı.pede bulaşmıyor,ancak peçeteye sildiğimde fark ediyorum.bazen rengi koyulaşıyor bazen daha açık renk oluyor.ama kesinlikle kırmızı değil.1 Kasım'da dayanamayıp gebelik testi yaptım evde, negatif çıktı.acaba adetim sökülmüyor mu?yoksa gebelik testini yapmak için acele mi ettim?

canim benim keske bir doktora gorunseydin yerlesme kanamasi olabilir seninkisi.benimde adetimden 12 gun sonra kahverengi lekelenmem oldu 2 gun doktora gttin normal dedi.bugunde test yaptim negatif cikti.ama 2 sinde hastalanmam gerekiodu.cumaya kadar beklicem bende ..cuma tekrardan test alirim..cok istiyorum bir bebegimin olmasini ins bu ay hamile kalirim..

tşk ederimm tektaraflı kasık ağrılarım oluodu halada var idrarımı yaparken yanma oluodu göğüs uçlrmda acı oluoduu snra adt gnümünn geçmesini bekledimm 5 gün geçti test yaptm hamle olduğumu öğrendimm;)
benimde tek taraflı kasık ağrım vardı.belim ağrıyordu çok fena.hissetmiştim hamile olduğumu ve ben bekleyememiştim adet gecikmesini hatta adetimden 3 gün önce test yapmıştım ve çift çizgiyi silikte olsa görmüştüm:))şu anda 6 haftalık hamileyim.

gozun aydin canim senin adina sevindim darisi bana artik.benimde 40 gun oldu hala ses yok.en son ekim 2 de hastalandim gecen hafta 3 kez test yapmama ragmen hep negatif cikti acaba kanda cikarmi teste negatif oldugu halde bir bilginiz varmi..gerci o kadar umitli degilim hamile degilimdir..acikcasi ben teste inaniyorum.hapi 6 ay once biraktim hala onun duzensizligini yasiyorumdur.bakalim hayirlisi..

selam kızlar uzn bir zaman oldu forma girmeyeli daha doğrusu herşeyden uzaklaşmak kafamdakileri atmak istedim.sizleri çok özledim hamile oaln arkadaşlarımada burdan tekrar tebriklerimi iletiyorum.bende heray bi umutla bekledim ama her seferinde yıkıldım .ve en sonunda bıraktım kendi akışına nasıl olursa olsun dedim allahım daha iyi bilir dedim kafamdan attım.ben şuan ki durumumu sizlerle paylaşmak istiyorum.eylül 22-23 gibi son adetimi oldum 1 hafta sürdü.ekim de ara kanamalrım oldu ayın ortalarında neyin nesidir anlamadım.ekimin 22-23 geldiğinde hala adet olmadı bekliyim dedim çünkü adetlerim düzensiz ne mzan geliceği belliolmuyor.sonra 11 gün bekledim hala bişey yok evde gebelik testi yaptım negatif çıktı birgün sonra kan testi yaptım sonuç 2 çıktı .yani negatif dediler ki doğru.ertesi gün yani 5 kasımda adet oldum normal oldum adetimi (dr.kontrolü altındaydım ama ilaç tedavisi falan henüz görmedim aşılama yapılacaktı bu ay.)sonra 9 kasımda dr.gittiğimde durmumu anlattım adetimin geç geldiğini tekrar hcg testi yaptırdı.hcg değerim 37 çıktı bu seferde ve gebelik var ama düşük yapmışta olabilrisin dedi. 2 gün sonra tekrar çapırdı beni yani yarın tekrar gidip kan testi yaptırıcam.ama bu sonuçlardan ben bişey anlamadım hamileysem bu değer bu kadar neden düşük geç döllenme söz konusu olabilirmi üstüne mi gördüm kafam karıştı sizce ?????

selam kızlar uzn bir zaman oldu forma girmeyeli daha doğrusu herşeyden uzaklaşmak kafamdakileri atmak istedim.sizleri çok özledim hamile oaln arkadaşlarımada burdan tekrar tebriklerimi iletiyorum.bende heray bi umutla bekledim ama her seferinde yıkıldım .ve en sonunda bıraktım kendi akışına nasıl olursa olsun dedim allahım daha iyi bilir dedim kafamdan attım.ben şuan ki durumumu sizlerle paylaşmak istiyorum.eylül 22-23 gibi son adetimi oldum 1 hafta sürdü.ekim de ara kanamalrım oldu ayın ortalarında neyin nesidir anlamadım.ekimin 22-23 geldiğinde hala adet olmadı bekliyim dedim çünkü adetlerim düzensiz ne mzan geliceği belliolmuyor.sonra 11 gün bekledim hala bişey yok evde gebelik testi yaptım negatif çıktı birgün sonra kan testi yaptım sonuç 2 çıktı .yani negatif dediler ki doğru.ertesi gün yani 5 kasımda adet oldum normal oldum adetimi (dr.kontrolü altındaydım ama ilaç tedavisi falan henüz görmedim aşılama yapılacaktı bu ay.)sonra 9 kasımda dr.gittiğimde durmumu anlattım adetimin geç geldiğini tekrar hcg testi yaptırdı.hcg değerim 37 çıktı bu seferde ve gebelik var ama düşük yapmışta olabilrisin dedi. 2 gün sonra tekrar çapırdı beni yani yarın tekrar gidip kan testi yaptırıcam.ama bu sonuçlardan ben bişey anlamadım hamileysem bu değer bu kadar neden düşük geç döllenme söz konusu olabilirmi üstüne mi gördüm kafam karıştı sizce ?????

canim benim benim durumumda ayni senin gibi 10 gundur hala ses yok yarin doktora gidecegim bakalim o neler soylicek testlerde de hep negatif cikti pek fazla umidimde kalmadi .hani adet olsamda sorun olmicak benim sagligimla ilgili herhangi bisey cikmasinda dgerleri kolay..allah isteyen herkesin gonlune gore verir ins..ve umit ediyorumki kanda pozitif cikar insallahda doktor baana dusuk yapmissin gibi biseyler soylemez ,,,ya bizler keyfimize bakalim bu kadar takmayalim eger bunu sorun yaparsak amacimiza ulasamayiz...kafamizdan atalim su cocuk isini ve oluruna birakalim vakit gecirecek seylerle ugrasalim inaniyorumkii bunlardan sonra zaten bebekk kendiliginden gelecektir...

benimde değerim düşmüş kızlar yani bebek düşmüş sanırsam merak etmeyin diye yazmak istedim kendinize dikkat edin herşeyde bi hayır vardır.öptüm.birumutcum sende üzülme dediğin gibi biz sağlığımıza dikkat edelimde gerisi kolay öptm.

Merhaba arkadaslar bende sizinle ayni duygulari paylasiyorum.2 senelik evliyim bu 4.denememiz daha yeni yumurtlama donemim bitti simdi sirada en sevmedigim donem basladi gecmek bilmeyen gunler kafamda bir suru soru bende burda duygularimi paylasip rahatlamak istedim allah isteyen herkese nasip etsin ins.Herkesin gonlune gore olsun.Adet gunum 5 aralik sabirsizlikla bekliyorumm...

Geri