Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım denizim aramıza hoşgelmiş bulunuyorsun :D iyikide gelmişsisn insan burda kendini buluyo inan burası farklı bir alem burda hayat, yol arkadaşlarımız var burda dilekler bir açılan eller birtek kişiye açılıyo oda Allah ve mutlaka en yüce en büyük o görüyordur ama bize şunuda hatırlatmak istiyo heralde herşeyin bir zamanı vardır Allah bilir yapacağını bundada var bir hayır deyin ve lütfen karammsarlığa düşmeyelim. ben ilk denememde mesela gebe kaldım ama Allah beni sınadı ve yavrumu 6 haftalıkken göbişimden ALDI ... üzüldüm ağladım yıprandım ama OLGUNLAŞTIM dedim bundada var bir hayır sende öle de herşeyin bir zamanı var unutma .... şimdi bizde isteyenler grubundayız:D bakalım bu ay ne olucak dicektim kiiii NEYAZIKKİ :D adet oldum şimdide onu sizde burdayken birşey danışıcam arkadaşlar şuanda adet gibii hastalandım neden bilmiyorum bu gebelik sonlandıktan sonraki adet döngüm bööle olması normal mi? doktorumda biişey dememişti çünki, nerdeyse 10 gün erken adet görüyorum yoksa bu yerleşme kanamasımı doktor tekrar gebe kalabilirsin demişti çok tedirgin oldum şimdi bak:D cuma günü içinde randevu aldım doktoruma bakalım nedicekk. normalde 14 mart adet tarihim ama bakalım gelişmeleri yazarım :D öpüldünüz hepiniz:D birazda uzun oldu ama napıyım bitmiyo anacım yazacaklarımmmm

canımm ya kıyamam, insan bebeğini kaybedince sanırım daha çok istiyor. belki gelmiştir yenisi hadi bakalım inş hayırlı haberlerle dönersin:)

valla ne yalan söyliyim umutlu gibiyim sannki ama sankide değilim gibi şimdi öle bir durumki hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum kendimi fazlada kaptırmıyım diye böyle olması normal diyorum kendi kendime:D aman işte bakalım doktor demişti zaten ya ben boşuna ümit etmiiyim adet görürsen 3. günü gel dedi neden 3. gün ben onuda bilmiyorum ya :( neyse bakalım cuma günü grşcm doktorla sizlede paylaşırım yaşadıklarımı

herkeze slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım sürekli yazıları takip ediyordum ama üye yeni oldum ben 9 yıllık ewliyim ve uzun zamandır çocuk istiyorum ama olmuyor her ikimizdede bir sorun bulamıyor doktorlar 14 şubatta 3. aşılamamı yaptır dım ama oda negatif çıktı umarım allahım bebek isteyen herkeze versin ama ben dayanamıyorum artık üstüne görme falan diyorlar benim adet sancım hiç olmadı bu ay ve çok az oluyor 2. günü bugün acaba bende öyle bişeymi yaşıyorum tecrübeli bayanlar ceaplarınızı bekliyorum sevgiler

aşılamayı nasıl yapıyorlar.canın acıyormu? eğer bu ay gebe değilsem bende yaptıracam korkuyorum ama napalım herşey meleklerimiz için.bi de nerde yaptırdın aşılamayı?

Esra ne haber? Nasıl giidyor ilaçlar, bugün 5. gün sanırım, iki güne de kontrole gidersin sanırım, hadi inşallah güzel haberlerin olur. görüşürüüz

canım napıyım işte dediğin gibi gün aşırı doktora gidiyorum hem iş hem ev malum misafir staj falan derken bayadır giremedım bakalım canım şimdilik bi sıkıntı yok fazlaca yumurta oluşmmuş doktor iğneleri durdurdu yoksa dördüz olur dedi maşşallah deyım bakalım RRabbim nasip ederse birine razıyım sağlıklı sıhhatli olsunda canım haftaya buyuk bı ıhtımal olacak senden naber

ayyyyy kızlar çok umutluyum yine herzmanki gibi :D doktora gittim bugun herşey çok güzel çok temiiz çıktı doktorum zerre bişeyyin yok dedi şimdi hormanlarada bakıcak kan aldı bugün işte 1 ssat sonra gidicem yanına ilaç yazıcakmış bana bidahaki geldiğinde hamiş olarak gelirsin dedi ve çok sevindim valla doktor bey eğer hamile olmassam kafanızda üşüşürüm dedim de:D doktorda gel başımın üstünde yerin var herşey yolunda hamile kalman için sorun yok inş bidahaki geldiğinde hamilesin dedi bende umutlandırma beni doktor dedim iddaya :D girdik valla inş ölede olcak çok ümitliyim akşam girebilirsem yazarım ilacın adını belki vermez bile ama çok ümitlendim bidahaki aya:D hadi bakalım herkesden güzel haber bekliyorum haberiniz olsunnnnn

iyiyim ben de. Regl oldum. Bu ay yeni tur başlıyor. Her ay her ay , valla mesai gibi oldu bu iş. Biraz dışarıya açıldım, spora bayadır gidemiyordum, her gün spora gidip enerjimi atıyorum, iş güç derken, vakit geçmiş anlamadım. Yaz geldi gari, olur biter hepsi, çocuklarımız da olru bir gün. Sonra ikinci deriz, o deriz bu deriz:)))) hayat işte. Güzel telaşlar neticesinde. Bu arada kaç yumurtan olmuş, 4 tane mi? Bende 4 vardı ya tutturamadık:D Kıyamam eşim 4ün den biri bile olmayınca doktora mı gitsem diyor, üzerine alındı. Napalım her ay %20-25 şans. O Şans da henüz biz de değil. Bahset gelişmelerden, seni ekledim arkadaş olarak, sanırım özel mesajda atılıyor, ekle sen beni iyimi

canım napıyım işte dediğin gibi gün aşırı doktora gidiyorum hem iş hem ev malum misafir staj falan derken bayadır giremedım bakalım canım şimdilik bi sıkıntı yok fazlaca yumurta oluşmmuş doktor iğneleri durdurdu yoksa dördüz olur dedi maşşallah deyım bakalım RRabbim nasip ederse birine razıyım sağlıklı sıhhatli olsunda canım haftaya buyuk bı ıhtımal olacak senden naber

iyiyim ben de. Regl oldum. Bu ay yeni tur başlıyor. Her ay her ay , valla mesai gibi oldu bu iş. Biraz dışarıya açıldım, spora bayadır gidemiyordum, her gün spora gidip enerjimi atıyorum, iş güç derken, vakit geçmiş anlamadım. Yaz geldi gari, olur biter hepsi, çocuklarımız da olru bir gün. Sonra ikinci deriz, o deriz bu deriz:)))) hayat işte. Güzel telaşlar neticesinde. Bu arada kaç yumurtan olmuş, 4 tane mi? Bende 4 vardı ya tutturamadık:D Kıyamam eşim 4ün den biri bile olmayınca doktora mı gitsem diyor, üzerine alındı. Napalım her ay %20-25 şans. O Şans da henüz biz de değil. Bahset gelişmelerden, seni ekledim arkadaş olarak, sanırım özel mesajda atılıyor, ekle sen beni iyimi

ekledim canım evet özeldende görüşürüz hayırlısı olsun herkes için ya ben en cokta yumurta oluşmaz diye korktum vallaha doktor öyle dedi umut işte benımkı napıyım sevındım bır an ama sende öyle deyınce ne bıleyım kötü oldum bakalım nasıp Rabbim nasip eder inşallah hayırlısıyla bakalım eğer güzel haber alırsam yazarım yoksa bılkı :( muhtemelen martın 20 sinden sonra belli olur .

merhaba bayanlar ben yeni üye oldum çoktandır yazdıklarınızı okuyorumm sizin merak ettikleriniz benim ettiklerim birbirimizle alışveriş yapalım fikir ediniriz ben 3 yıllık evliyim 7 ay önce 2,5 aylık kürtaj olmak zorunda kaldım boş gebelikten şimdide yeni bebiş istiyoruz eşimle ben bazen 21 gündebazen22,23,günde adet görüyorum bu benim yumurtlamama engel olurmu merak edşyorum yazarsanız sevinirim

bizde bu ay çalıştık inşllh olur adetime 6 gün var eger gününde olursam önceki mesajımda yazdıgım gibi degişiyor günleriaceba kalmışmıyımdır hamiş bana bir fikir verin lütfen bu konu kafamı kurcaladı kaç gündürr..şimdiden teşekkürler hanımlarr:)

bizde bu ay çalıştık inşllh olur adetime 6 gün var eger gününde olursam önceki mesajımda yazdıgım gibi degişiyor günleriaceba kalmışmıyımdır hamiş bana bir fikir verin lütfen bu konu kafamı kurcaladı kaç gündürr..şimdiden teşekkürler hanımlarr:)
canım oncelıkle cok gezmıs olsun ALLAHIM INSALLAH YENI BEBISLER VERIR sana ıns hayırlısı olsun adet gunun bı gecsın ıstersen varmı herhangı bı beırtın

Geri