Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

çok ama çok teşekkür ederim cevaplarınız için umarım bu beyaz akıntı bir iltihabın değil de bebeğimin habercisidir:) benim gibi tiroid sorunu yüzünden hamile kalamayan var mı? Yani ben troid diye düşünüyorum çünkü diğer herşey normal ama ben biliyorum ki allah ol demedikçe olmazmış hayırlısı olsun hepimiz için:)

canım umarım bebiş habercısıdır olmassada morelını bozma ahhh o moralı bıde kendıme verebılsem neysee allahım dualrını kabul eder ınsallh

slm arkadaşlar ben de uzun zamandır forumdaki yazıları takip ediyorum aranıza yeni katıldım.1,5 yıllık evliyim ilk kez bu ay eşimle denemeye başladık ama ben de adet düzensizliği var bazen her ay düzenli bazen 5 gün sarkarak adet oluyorum ve yumurtlama zamanımn ne zaman olduğunu bilemiyorum.ve hep şu şeffaf akıntı falan olunca yumurtlama dönemidir ya ben de o akıntı bu ay olmadı geçen ay oldu ama bu ay bu akıntı olmamasına rağmen eşimle denedik hayırlısı bakalım.allahım herekese sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat nasip etsin.kendimi anneliğe hazır hissediyorum ama benim dememle olmuyor yüce mevlam izin veririse inşallah hamile kalmak istiyorum...
allahım gonlune gore versın ınsallh cnm benım

hadı gel annem bekletme
hadı gel annem mutlu et bızı
hadı gel annem evımız senle senlensın
hadı gel annem ''''annem''' dıyısını duyur bizi
hadi gel annem bir mucızeyle bıze dogru gel gel ki yuzumuz gulsun evımız senın sesınle dolsun senın gulucuklerınle bogulsun her yer seni cok sevıyorum annecım biliyorsun geleceksın kucuk melegım biliyorumkı duyuyorsun benı gelecem anne dıyorsun beklıyorum senı kelebegım beklıyorum ......kokunu özluyorum annemmmmmm

mrh arkadaslar ben yenı katıldı aranıza.ben de 5 ay önce düşük yaptım.2 aydır denıyoruz ama olmadı.bu ay akıntılarım oldu daha önce olmazdı çok umutlandım ama olmadı.çok üzüldüm.ilk denemem de hamile kalmıstım o yuzden şimdiş olmayınca tedırgın oldum.inş istyen erkesin bebeği olur annelik duygusunu bilir.

selam melekler :parti: ben aranıza yeni katıldım. bu ay hamişlik konusunda hüsrana ugradım.1.5 yıllık evliyim. kasımdan bu yana korunmuyoruz.ama hamile kalamıyorum.bu ay yumurtlama dönemlerini iyi degerlendirmiştik.ama herşey alhtan tabii.korunmayı bıraktıgımızdan bu yana adetlerim düzensizleşti.önceki ayki gecikmede doktora çıktıgımızda prolaktin 38 çıktı.acaba o yüzdenmiki dedim.inşallah bi sorun yaratmaz.sizlerle dertleşmek bana çok iyi gelecek cevap yazan olursa sevinirim...:melek:

hanımlar bu hamilelik belirtileri adet gününe kaç gün kala başlıyor...belirtiler arasında bel ağrısı,ve karın bölgesinde şişkinlik ve gaz gibi belirtileri olan var mı ....

merhaba esta ben yeniyim burda hamile kalmak isteyenlerdenim:)gecen ay denemeye basladik ilk kez...gebelik belirtilerini gecen ay cok okudum bu dediklerin var hatta bende de vardi ama ayni belirtiler regl olmadan once de oluyor o yuzden ayirt etmek biraz zor oluyor sanirim.Benim oyle olmustu.Insallah bu ay gercekten belirtiler olur da ben de yasadiklarimi anlatan kesimden olurum:)allah isteyen herkese verir insallah

hanımlar bu hamilelik belirtileri adet gününe kaç gün kala başlıyor...belirtiler arasında bel ağrısı,ve karın bölgesinde şişkinlik ve gaz gibi belirtileri olan var mı ....

selamlar esta. bel agrısını okumuştum.akıntının arttıgını,uyku halinin arttıgını biliyorum ama hangi süreçlerde başladıgını bilemeyecegim.

Geri