Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

allah gönlünüze göre versin ablalar işallah evlatlarımız bizlere tutnurlarda sıkı sıkı tutunuruz bırakmayız onları onlarda bizi GEL BEBEİŞİM GELLL RISKINLA GÜZELLİGİNLE UMUDUMUZLA GEL GELKİ BİZİ ÜZME ANNEM BAK ANNEN BURDA SENİ SABIRSIZLIKLA BEKLİOR SANA COK GÜZEL BİR ANNE OLACAGIMA DAİRR SÖZ VERİYOM BEBEM BEN ANNEMDEN SEVGİ GÖRMEDİM AMA BEBEGİM SEN BENDEN GÖRECEN YETERKİ ANNECİGİNE TUTUN TÜM İSTEYENLER İŞALLAH BEBEİŞLERİNİZ TUTUNUR SSİZLERE ANNEDEN KUZUCUGUNA (((..... GEL BEBEBEGİM GEL KAFANI DİZME KOYUP BAŞINI OKŞUCAGIM GÜNÜ BEKLİOM SANA NİNNİ OKUCAGIM GÜNÜ BEKLİOM SENİ KUCAGIMA ALIP YARABBİM BU BENİMMİ DİCEGİM GÜNÜ BEKLİOM HADİ ANNEM GEL BEBEM BEKLETME BENİ DAHA FAZLA SENİ SEVENE VE HEP BEKLEYEN AANNENN ANNESİNDEN MİNİK SOSİNE MİNİK KUZUSUNA MİNİK KELEBEGİNE Bİ KELEBEK GİBİ HAYATIMIZA KON HADİ KAPIM ACIK GELL

yaa kizlar en son adet gunum 28subat...malumunuz bebek icin ayin 8inden itibaren korunmasiz deniyoruz...3gundur kasiklarimda cogu zaman tek tarafli bi sizlama var ve wcye cok cikiyorum.Yani hamile olsam bile cok az bir zaman degil mi belirtiler icin yoksa normal midir?ayin 30unda adet olmam lazim tekrar lutfen bir cevap cok umutluyum ama korkuyorumda:(((

hayatım belirtiler için çok erken sanki. daha 10 gün varmış, tutunma bile gerçekleşmemiş olabilir, bebeğin tutunması adet tarihine aşağı yukarı denk geliyor. Belki kasıklarındaki sızı bebeğin döllenmesi ve tüplerdeki yolculuğundandır. Biraz daha erken olsa yumurtan çatlıyordur dicem ama o çatlamıştır zaten. İnşallah psikolojik değildir de güzel haberlerini alırız.

yaa kizlar en son adet gunum 28subat...malumunuz bebek icin ayin 8inden itibaren korunmasiz deniyoruz...3gundur kasiklarimda cogu zaman tek tarafli bi sizlama var ve wcye cok cikiyorum.Yani hamile olsam bile cok az bir zaman degil mi belirtiler icin yoksa normal midir?ayin 30unda adet olmam lazim tekrar lutfen bir cevap cok umutluyum ama korkuyorumda:(((

işallah hamilesin benim bebegim bu ay tutunamadı annesi gene yanlız koydu gene annesini üzdü gelmedi gene annesini aglattı oysaki herşey nekadarda güzel olacaktı kuzum bugün hastalanmasaydım ve bana tutunmuş olsaydın dünyalar benim olurdu allah tüm isteyene versin((((AYŞEGUN İŞALLAH HAMİLESİNDİR ABLA)))

estu seni çok merak ediyorum pazartesi belli olacak demiştin.ne oldu inşallah olmuştur.benimde cumartesi yapıldı ayın 1inde belli olacak.ama şimdilik umutsuzluk var.belirti olsaydı keşke.

cmt yapıldı ise henüz bir belirti olmaz ki bu kadar zamanda döllendi ise yumurta rahme doğru yolculuğa başlamıştır ve o yolculuk 10 güne kadar uzayabiliyor, sonra yerleşcek ki bünyende tepkiler olsun...

orjinal çatlaq kafanda bu kadar büyütme ablacım. Sen böyle yazdıkça valla ben bile burdan offf diyorum sen kimbilir içinde neler hissediyorsun, bu süreç bazıları için kısa bazıları için uzun bir süreç. kendini rahatlat azcık ablacım. yazık sana da, yeni ay yeni umutlar, hayırlısı e mi?

işallah hamilesin benim bebegim bu ay tutunamadı annesi gene yanlız koydu gene annesini üzdü gelmedi gene annesini aglattı oysaki herşey nekadarda güzel olacaktı kuzum bugün hastalanmasaydım ve bana tutunmuş olsaydın dünyalar benim olurdu allah tüm isteyene versin((((AYŞEGUN İŞALLAH HAMİLESİNDİR ABLA)))

Geri