Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar yola ben ilk burda başlamıştım sonra sabrettik derken 9 ayımı bitirdim ve sonunda hamişliğimi öğrendim adetime 2 vardı ama dayanamadım test yaptım çıktı sonra hemen işe gelirken kantesti yaptırdım ve sonuç pozitif yani yola burda başladık burda devam ediyoruz inş burda da sonlanıcak sabredin kızlar sabredin olucak inan ama takmamaya bakın çünkü ben bu ay hiç özel bişey yapmadım hiç takkmadım düşünmedim bile gebeliği belirtilerimle anladım ama aldırış etmedim psikolojiktir diye sonunda kan testinde çıktı ve dünyalar benim oldu sizlerede dua ediyorum allahım hepimizin yüzünü güldürsün inş allah çok bekletmesin hepiniz sabredin kızlar

hayirli günler ben yeni üyeyim sevgili esinerkan hamilelik haberinize cok sevindim.size sormak istiyorum nasil bir yol izlediniz ovulasyon gününüzü hesaplayip hergünmü denediniz( kritik günlerde )
sevgilerimle

ben yumurtlama günümü biliyordum ama işimi şansa bırakmadım ovulasyon testi kullandım çift çizgiyi görünce 4 gün üst üste ilişki oldu ama sabahları en fazla yarım saat dinlendim sonra duşa girdim inşallah yardımcı olabilmişimdir

cok tesekkür ederim sevgilim hazan_11,

aslinda biz 1 senedir cocuk istiyoruz ama yogun is temposundan üstüne düsemedik ama su son üc aydir gercekten cok ugrasiyoruz yuymurtalam günümü ben internetteki hesaplamalardan takip ettim hep aslinda kafama takilan cok fazla soru var

son adetinizin ilk gününü gelen ilk damladan itibarenmi düsünerek hesapliyorsunuz?

benim son adet günüm 4 mart kritik günlerde 13-23 mart diyordu internetteki hesaplamalarda bizde iste 10 gün aksamlari ilsikiye girdik esimle 1 nisanda bir sonraki adet günüm cok heyecanliyim

cok tesekkür ederim hazan_11

Allah bütün isteyen ciftlere nasip eder insallah

• profile.png
    Profil bilgileri
  • forum.png
    Forum Mesajlarını Göster
  • message.png
    Özel Mesaj
  • blog.png
    Blog Girişleri
  • add.png
    Tanıdıklara Ekle

Amin inşallah tüm isteyenlere nasip olur benim iki senedir uğraştım sorunlar vardı benim ama sonunda Allahın izniyle oldu Adetin ilk başladığı günden itibaren hesapla ilk damlası geldiğinde yani 14 gün say benim 31 32 gün geç sürdüğü halde 14. gün yumutlamam gerçekleşiyor ben anlıyordum zaten yapışık sıvı geliyor sende bu ay takip et sabahları ilişki daha etkili bence ben ilk defa geçen sabah oldu ilişkilerim oldu inşalla sanada nasip olur

Evet canım benim hamileyim yoksa ben nebilirim :) adet belirtisinden hiç bir farkı yok adet sancıları oluyor adet olucakmışsın gibi oluyor hamilelik var mı yok mu anlaşılmıyor

Geri