Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım hepinizin hayırlısıyla bir bebeği olacak inşallah ama rabbim hayırlı zamanı seçti herkez için sabırlı olun her ay yeni umut bir ayda bakacaksın gelmiş bebişin inşallahhhhhhhhh
amin hürremimm aminnnnnnnn:)allahım düşünmesi bile çok güzel hemde çokkkkkkkkk:)

bide kızlar bacakları havaya dikmekten başka yöntemler varmı özellikle papatyagül ve hürremim siz başardınız taktiklerede ihtiyacımız var:)

ya gebelikle ilgili bir çok sayfaya girdim evli olan kadınlar olması için uğraşıyo bekerlarsa saçma sapan işler yapıyo aldırmak için uğraşıyo masum bebişleri.bu sayfayı çoook beğendim hekes aklı başında insanlar allahım dileyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin.

bide kızlar bacakları havaya dikmekten başka yöntemler varmı özellikle papatyagül ve hürremim siz başardınız taktiklerede ihtiyacımız var:)[/QU

ben ilk 3 sene korundum manyak gibi.sonra denemeye başladık 2 sene olmadı meğersem sperm sayısı düşükmüş,test yapmaya ikna ettim kocamı düşük çıkınca ürolojide tedavi oldu evicap ve klomen kullandı.klomeni 1 ay sonra bıraktırdılar evicapa devam etti. 5 milyon spermi bi 3 ayda keçiboynuzu kürününde yardımıyla 26 milyon falan oldu.aşılama yaptırdık işte.tedaviden sonra normal deneseydikte olurmuydu bilmiyorum ama hemen aşılama önerdiler.fındık,kabak çekirdeği,elma,portakal,havuç suyu önemli.çünkü üroloji bilinen en iyi yöntem E ve C vitamini dedi,haberiniz olsun.E vitamini için fındık elma çekirdek kabak ay çekirdeği,bide hap evicap. C vitamini içinde havuç suyu portakal suyu.çok iyi gelecektir,hamile kalabilmek için.keçi boynuzu kürünü mutlaka deneyin,azspermle bile hamile kalınabilir çünkü hareketliliği acayip arttırıyormuş.arkadaşlarımdan profösörerin tavsiye ettiği bile olmuş.

sagul allah razı olsun işallah bebişlerimiz tutunur bize benim tam yumurta catlamama günüm cünkü sag tarafım agrıyor ve karın agrısı var işallaah dölllenir bebegim bebeişlerimiz tutunur RABBİM HERŞEY SENİN Bİ OL DEME BAKIYOR NE OLUR RABBİM OL DE OLU VERSİN BEBEKLERİMİZZ (AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN)

ya gebelikle ilgili bir çok sayfaya girdim evli olan kadınlar olması için uğraşıyo bekerlarsa saçma sapan işler yapıyo aldırmak için uğraşıyo masum bebişleri.bu sayfayı çoook beğendim hekes aklı başında insanlar allahım dileyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin.

takmıycam dedim kan testi sonucu negatif dendiğinde ama buraya giriyom bi bakıyom hamiş sevinçleri daha bi umutlanıyom.mutlu oluyom inanıyorum rabbim bu mutluluğu banada yaşatçak allah herkese nasip etsin kimseyi o büyük mutluluktan mhrum etmesin bizlerde o mutluluğu tadalım.ve hamiş olanlarında meleklerini sağlıklı bi şekilde dünyaya getirmeyi kucaklarına almayı nasip etsinn.aminnnnnnnn
iŞALLAH CANIM OLUR BAKALIM BENİM BU GÜNLER TAM YUMURTLAMA GÜNÜM VE GEBE KALACAGIM EN YÜKSEK DÖNEMLERİ İŞALLAH BEBEGİM TUTUNUR HADİ HAYIRLISI HEPİMİZ İÇİN TÜM İSTEYENLERİN OLUR İŞALLAHHH :( :(

Hepimiz bebeklerimizi ve bebeişlerimizi hissetmek istiyoz bugün elimi karnıma attım sol tarafımda yumurta olmuştu ama döllenmemeiş daha artık okuşuyom diorumki ne olur döllen bebegim bana tutun gel artık die :grev: Işallah olur ne diyim takdir allahın

geveze sen ne kadar zamandır deniyosun?

canım benim mayısta 1 sene olcak evleneli.korunmadık istiyoduk ikimizde başlarda herşeyi gebeliğe yordum ama kist oluşmuş o yüzdenmiş.3 ay kadar progestern kullandım kist için geçmedi sonra başka doktor ginera doğum kontrol hapı verdi 3 ayda korunmak zorunda kaldık.kist varken hamile kalmak çok zormuş genelde engellermiş.ginera işe yaradı kistim gitti.şimdi daha bir hevesliyim engel yok diye zorunluluk haricinde hiç korunmadık.bu 2 aydır gün hesaplıyarak bebek için çabalıyoz.kisti öğrenene kadar bi kan testi yaptırdık bide geçen hastalığıma yakın 2 hayal kırıklığı.eşimde bende bebeklere deli oluyorz kist varken bile doğum kontrol hapı kullandığım 3 ay hariç tutar diye ümitlendim belirtiler yaşadım ama olmadı sadce 11 ayda 3 ay korunduk.

Geri