Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Taze melek hadi inşallah haziranda güzel haberlerini alırız. Benim de son adet tarihim 2 Haziran:)

Son düzenleme:
Normalde genel olarak iki adetin ortalarina rastlayan günler yumurtlama günü diye biliyoruz hep,ama bazi kadinlar adet bitimiden birkac gün sonrada yumurtlayabiliyormus,kendinizi kontrol edin akinti mukus vs... ben esn son 25 mayista adet oldum 4 gün sürdü ve bugün 8. günümdeyim..6. günde iliskiye girdik yarin aksam yine düsünüyoruz bakalim.cünki gerrcekten mukus akintim gelmeye basladi buda yumurtlamanin yaklastigini haber veriyor.cok takilip düsünmekte iyi olmaz diyorlar ama elde degilki düsününmeden edemiyoruz iste sonra heyecanla bekliyoruz acaba tuttumu diye..Allah isteyen herkese nasip eder insallah..

kızlar ben 4 yıllık evliyim.2 yıldır bebek düşünüyorduk ki bu ay hiç denemediğimiz bir yöntem denedik.hamileyim.ben de bi arkadaştan duymuştum.ilişki sonrası ayaklarınızı yatağa doğru ters uzatın.baza başlığınıza doğru yani.1 saat öyle kalın.umarım isteyen herkese nasip olur.kolay gelsin.

kızlarrr selamm,,aranızda laparoskopi ameliyatı olan var mı?varsa dr ne zaman ilişkiye girebileceğinizi söyledi...

teşekkürlerr

Geri