Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Canım sakın stresss yapma biliyorsunki stress gebeliğe engel bir faktör.. Herşey rabbimden inşallah bu ay gelir meleğin canım...
evett canım ama insanın elinde olmuyo bazen proglanmış gibiyimm takılmıycam diyom yine her ay hevesleniyom.artık adetim geciksede ümitlenmiycem insan üzülüyo tatlım ya.adet dzenimde bozuldu sanırımm ilk defa bu kadar gecikti.inşallahh canımm allah razı olsunn rabbimm bebişinii sağlıklı kolay bi doğumla kucağına almayı nasip etsinn canıımm

Aaa sen takipte değilmisin? Elbette git düzgün bir doktora, bu süreci çook hızlandıracaktır. Ben dün itibariyleilk iğnemi vurulmaya başladım. Dİlerim bu ay sonu güzel haberlerim olcak sizlere:) Görüşürüz hayatım.

sağoll kozacımm yaa üzülüyor insan ister istemezz benimde artık doktora gitme zamanım geldii bi sorun varki olmuyo sanırımm canım.doktora gidip nasıl bi yol izliycezz öğrneyim.rabbimm inşallahh seninn bebişinii yollamıştır doktora bakma tatlımm belkide tutunmuşurrr ki inşallahhh tutunmşturr:)baktık tutunmadıı bu ay dediğin gibi beraberr takip ederizz öptüm canıımm

RABBİM HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLACAK TÜM DUALARIMIZI MÜBAREK CUMA GÜNÜNÜN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE KABUL EYLESİN AMİN.
allahim bu güzel günde el acip senden isteklte bulunan herkesin duasini kabul eyle..senki yoktan var edensin..senki yeri gögü yaradansin, senki bir noktaya can verensin yarabbiimmm sana siginir senden dilerim sen kimsenin kucagini bos koyma yarabbim bu güzel duyguyu sende isteyen herkese nasip eyle...bi duygudur ki senin kadar güzel senin kadar icten..burdan yardim uman el acan yalvaran bu günahkar kullarinin sesini duy sen onlarin yüzünü güldür allahim...bizlere yasattigin bu duyguyu onlarada yasat allahim...senki denizi ikiye bölensin yarabbi bütün enbiyalar müminler müslümanlar ve 124 bin peygamberler hürmeti icin el acan yalvaran kullariini bos cevirme..öncelikle senden hayirlisi diler sonrasinda dileklerimizin kabulunu isterim ...yarabbim sen duy sesimizi bizlere cekemeyecegimiz yük yükleme yarabbim..ne gelirse senden gelir binlerce sükür allahim....allahim sen herkesin gönlündekini nasip eyle....

AMIN...

saolun sizde meleklerim....benimde az zamanim gecmedi burda sizleri cok ii anliyorum...o zamanlar her cumayi böyle duala geciriyorduk :))
ama allaha sükür benim suanda bi kizim var bu ayin 24 nde 1 yasina girecek..burdan cok faydalanmistim :)))))
ahh ahh bebekten yüzüm güldü ama iste bu aralar kocamdan cekiyorum bizi birakmak istiyor..sizlerden dularanizi istiyorum affiniza siginarak..ozamandan beri her elimi actigimda benim dualarim sizlerle yani istyen herkese diye...

benim icin dua ederseniz cok hayra gecer...allah razi olsun simdiden ve ederken nezahat kizi fatma ya diye isime okursaniz cok sevinirim..aeo

herkese hayirli cumalar diliyorum...

yarabbim yerin ve gögün yaraticisi sensin,senden baska ilah yoktur,
dal bile yerinden kipirdiyorsa sendendir,hayir ve ser ne gilrse sendendir,
halimize binlerce sükürler olsun yarabbim,
yarabbim yarabbel errahimin senki bir cekirdege can verensin,
sana siginir senden yardim umariz.bu günahkar kullarinin sesini duy,actigimiz ellerimizi bosa cevirme yarabbim.yarabbim sen ol demedikce dal bile yerinden kipirdamaz.omuzlarimiza tasiyamayacagim yükler yükleme yarabbim.seytanin serrinden,münafigin serrinden ,zalimin zulmünden sana siginiriz.sen evlerimizi ailelerimizi ve tüm sevdiklerimizi onlarin serrinden koru..bilerek veya bilmeyerek isledigimiz bütün günahlarimizi affeyle.anamizin bababimizin kardeslerimizin eslerimizin ve sevdiklerimizin bütün günahlarini affeyle.sana el acipta müsgülünü bildirip yardim uman bütün kardeslerimin dualarini kabul eyle..yarabbim öncelikle senden hakkimizinda hayirlisini diler sonrasinda kalbmizden gecen dileklerimizin kabulunu istiyorum..allahim bu güzel aylar hürmeti üzerine,bu güzel cuma günü hürmeti üzerine,okunan kuran-i kerimler hürmeti üzerine,indirilen tüm hatimler ve cekilen tüm tesbihler hürmeti üzerine,124 bin peygamberler enbiyalar bütün mümin ler hürmetine yarabbim sana siginiyorum senden diliyorum gönlümden geceni bana nasip eyle yarabbim...sana binlerce sükürler olsun.......
amin

allahim sen kimsenin kucagini bos koyma yarabbim.....

Geri