Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ben 3.5 yillik evliyim ve 1,5 yildirda korunmuyoruz iki aydir adetlerimde hep gecikme oluyor test yapiyorum negatif bu ay yine adet dönemim gecti olmadim gögüslerim 2 aydir sisiyor ve hic böyle birsey olmazdi 2 kere kokulardan tiskinip kustum idrara hep sik cikardim ama simdi dahada sik cikiyorum karnimdada ve kasiklarimda hep acima oluyor ve cok yorgunluk sabah uykudan kalkmamak istiyorum acaba hamilemiyim

Kizlar hacamati yaptirdim hic acimadi eli cok hafifti az yaniyor ama oda normal..ama varya yaptirdiktan 1saat sonra yumurtalarimda okadar bir basinc olduki sanki fabrika calisiyor birde soylemesi ayip cok akintim oluyor sabahtan beri..ama beni cok rahatlatti kendimi cok hafif hissediyorum insallah mukafatini alirim..birde bana ampul gibi bisey verdi pompali haftada bir kez iliskiden once kullan dedi yumurtaliklarimin ustune koyup havayi cekicem 20saniye sonra birakmam lazim sonra iliski spermletin yolunu aciyor dedi bakicaz artik iste benden bukadar kizlar :)
hadi hayırlıs inşallah güzel haberlerini alırız ayyy heycan yaptım senin için ne bilim olcak gibi geldi :eller:

Ben 3.5 yillik evliyim ve 1,5 yildirda korunmuyoruz iki aydir adetlerimde hep gecikme oluyor test yapiyorum negatif bu ay yine adet dönemim gecti olmadim gögüslerim 2 aydir sisiyor ve hic böyle birsey olmazdi 2 kere kokulardan tiskinip kustum idrara hep sik cikardim ama simdi dahada sik cikiyorum karnimdada ve kasiklarimda hep acima oluyor ve cok yorgunluk sabah uykudan kalkmamak istiyorum acaba hamilemiyim
Cnm adetin kac gun gecti?? Test yaptinmi tekrar?

hadi hayırlıs inşallah güzel haberlerini alırız ayyy heycan yaptım senin için ne bilim olcak gibi geldi :eller:

Insallah cnm..ya zaten birseyi inanarak yapcakmisiz inanmayarak yaparsan ztn olmaz fakat inanmak cok onemli bende hep hap fln kullanirken inanmayarak atardim baak fayda etmedi ama bukez inaniyorum olacak insallah gunun birinde:) sen nasilsin nasil gidiyor calismalar:)

Cnm normalde 25.10 olmam gerekiyordu fakat olmadim adet sokturucu verdi bakalim belkide bi mucize olur ben yumurtlama gunumu bilmiyorum cunki hep degisiyor bazen 20.gunde yumurtluyorum ben caba ediyorum gerisi allahtan sen nasilsin?

Cnm normalde 25.10 olmam gerekiyordu fakat olmadim adet sokturucu verdi bakalim belkide bi mucize olur ben yumurtlama gunumu bilmiyorum cunki hep degisiyor bazen 20.gunde yumurtluyorum ben caba ediyorum gerisi allahtan sen nasilsin?

ozaman size bol bol çalışmalar görünüyo gerisi allahtan:)ben iyiym klomen kullandım bu ay yine geçen ay doktor vermişti bu ay doktor vermeden kendim kullandım bakalım kısmet artık ama buay kafama ttakmıyorum hiç kendi haline bıraktım hayırlısı .... birsürü yeni arkadaş katılmış siteye ne güzel:) demekki daha çok güzel haberler alıcaz İNŞALLAH :)

Evet cnm aynen oyle:) keske kafandan kullanmasaydin kist fln yapar allah korusun doktor ultrasonda takip emesi daha saglam gibime geliyor..insallah sitedeki herkez tikir tikir hamile kaliriz:) Insallah bu ay hepimizin yuzu guler yarabbim!!

Geri