Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

banada dua edın gercekten cok ıstıyorum artık adet olmak ıstemıyorum cubukta 2 cızgı görup sevıncten aglamak ve kocama müjdeyı vermek istıyorum:hamile:

teşekkür ederım allah razı olsun rabbim tüm isteyenlere versın.sabırlı olmaya calısıyorum rabbim hayırlısını ver dıye gözlerım dola dola dua edıyorum ama ınsanoglu sabırsız bılmıyoruzkı neyn hakkımızda hayırlı olup olmadıgını ama RABBİM YINE SENDEN ISTIYORUM YALVARIYORUM HAKKIMDA BEBEK SAHIBI HAYIRSIZ BİLE OLSA SEN HAYIRLIYA EN TEZ ZAMANDA ÇEVİR YARABBİM ÇÜNKÜ SENIN HERSEYE GÜCÜN YETER ELFÜ ELFÜ AMİNNNN TÜM BACILARIMA:uhu:

kaç aydır bekliyosun meleğini sende bendensin inş fazla beklemeden alırız canm melike:))

sen ne zamandır istiyosn canm inş canm inş bu ay gelsin artık belirtilerini yazarmısın bide ne zaman başladı belirtilerin deniz?:)

Aysecim mide bulantisi ya da bas dönmesi yasamadım. Ancak goguslerim çok acıyordu ve Büyüdü hala aynı bir de benim adet oncesi bel ağrım olurdu hiç olmadı. Çok akıntım oldu. Senin belirtilerin neler? İnsallah güzel haberlerini duyarız canım

10 gün war adetime ama denizcim göğüsümde acayip bi ağrı war başka bi belirti yorgunluta war ew taşıyacaz ama benm hiç bişey yapasım yok inş bu ay olur benm de senin gibi çok istiyom bebiş :)):)

Geri