Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızzzllaaaarrrrrr.nediyonuz bakem :):) bugün itibariyle adetim bitti.önümüzdeki maçlara başlıyorum artık :haha: inşallah bu ay tutarda.şurda hamileyim diye sevincimi baylaşayım.AMİNNNNN...

hoşbulduk... daha henüz yumurta takibi falan yapmadım.. bi çok şeyi yeni yeni öğreniyorum...progestan harici bir başka ilaç da kullanmadım.. nasipse önümüzdeki ay gidecem doktora.. doktoru ben yönlendircem gibi görünüyor... devlet hastanesinde doktorlar biraz süreci uzatıyorlar gibime geliyor. yaşım 35. beklemeye zmn yok. herşeyin hayırlısı artık. Allah'ın izniyle alırız melekleri kucağımıza... :)

hoşbulduk... daha henüz yumurta takibi falan yapmadım.. bi çok şeyi yeni yeni öğreniyorum...progestan harici bir başka ilaç da kullanmadım.. nasipse önümüzdeki ay gidecem doktora.. doktoru ben yönlendircem gibi görünüyor... devlet hastanesinde doktorlar biraz süreci uzatıyorlar gibime geliyor. yaşım 35. beklemeye zmn yok. herşeyin hayırlısı artık. Allah'ın izniyle alırız melekleri kucağımıza... :)
Insallah tatlim rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin..doktorunu iyi secmelisin kesinlikle bu cok mühim..rabbim burda hepimize mujde vermeyi nasip etsin

AMİN. Tam bir moral kaynağısınız, teşekkür ederim.. hep aynı doktora gittim. son gittiğimde bakacam gidişata. ona göre doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum. hayırlısı...

Evet ya 45 dakika baya cokmus ben galiba 10 dak zor dayanirim aman aysecim kaynar suya dusmede allah muafaza yakarsin bitarafini:) tutar canim tutar icini rahat tut:)
hiç sorma canm 30 dk ben anca durabiliyom yok yok çok şükür öle bişey olmadı :) hayırlısı artık bakalım bu sefer nolcak tutmazsa gelcek ay bişey yapmayacam artık :)

Geri