Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar nasılsınız bakalım günü yaklaşan bekleyen varmı?
yeni bebiş haberleri bekliyoruz inşallah...

Kaçak seni. Niye yazmıyorsun yaz arada. Özlettin kendini. Benden 4 hafta falan öndeydin sanırım 24 haftalık değil mi? Ya da 25 e girdin.
adıyla yaşasın inş. dur ya korkmak için erken değil mi? Ben hiiiç doğumu düşünmüyorum. Gayet relaks... Hiç doğurmayacakmış gibi. :) İnş gününü doldururlar vaktiyle gelirler de... Bana da doktor bebek bayağı bi aşağıda dedi iğneye başladık canım. Karnımın çok ağrımasından şüphelenmiştim. Gittim. Bebek baş aşağı poziyondaydı. Çok yorulmuş ve üzülmüştüm bu ara. Hemen etkileniyorlar. Ya nasıl zor nasıl bir sorumluluk kızlar. Allah hepimizi korusun.

Cnm insallah erken dogum olmaz cok dinlen caninida sIkma lutfen ne gibi sIktIn canini bilmiorum ama hicbirsey senden ve bebeginden onemli degil allahin izniyle birsey olmaz yinede bir derdin varsa bana herzaman anlatabilirsin olurmu unutma bunu kendine iyi bak optum seni:)

canlarımmm nasılsınız bakalım.hesaplamalarıma göre yumurtlama zamanlarıma az kaldı.ovulasyonda da takip zaten.hayırlısı inşallah bu ay hamile kalabilirim.kızlar dua edin benim için.çok ihtiyacım var.....

kizlar ben yeni uyeyim yurt disinda yasiyorum, uzun zamandir evliyim ama bebek yapmayi hic dusunmemistim, ama simdilerde cok istiyorum bir kac aydan beri deniyoruz olmadi , zaten regl duzensizligide var.... simdi yeni bir sey kullaniyorum hamile olmak icin ama esimin tayini cikiyor ayin 8inde gidiyor ... anlicaniz 1 haftam var hamile kaldim kaldim kalamadim yine ertelenicek....dusundukce icim daraliyor..Allah hayirlisini versin insallah...dua edin hamis olim 1 haftada : )) ovulation donemimde bugunlerde zaten..Ins. hamis olurum kizlar....

canlarımmm nasılsınız bakalım.hesaplamalarıma göre yumurtlama zamanlarıma az kaldı.ovulasyonda da takip zaten.hayırlısı inşallah bu ay hamile kalabilirim.kızlar dua edin benim için.çok ihtiyacım var.....

Iyiz cnm sen nasilsin peki?? Tatlim zaten hep dualarimdasin inan bana kendim icin nekadar istiyorsam senin icinde bi okadar istiyorum bebeginin gelmesini..zaten sen icini ferah tut senin hamile kalmana cok az kaldi bak gör dedigim cikacak..kendine stress yapma sen..

Slm kızlar nasılsınız, biz artık evimizdeyiz, bulantılar devam ediyor fakat yemek yapmaya engel değil çok şükür.
Bebişin cinsiyeti %80 ihtimal belli oldu, yani doktor organların yeni oluştuğunu ama erkeğe çok benzediğini söyledi.
Sanırım paşamız geliyor...
İsmini unuttuğum bir arkadaşta hamileymiş, tebrik ederim, Rabbim hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin canım.

İkranur hayırlısı... Erkeğin de kızın da yeri ayrı ayrı güzel. Tüm arkadaşlarımızın başına inşallah. Allah eksikliklerini vermesin. Herkesin kucağını doldursun...

Mevlanacım... Görümcem, kaynanam hastayken gelmez, bi tas çorba vermez... Çay içip pasta yemeye gelince gelirler... Üzülmemek elde mi? Eşimle de tartıştım. Başka misafirlerim de gelmişti. Çok yorulmuş ve ayakta kalmıştım. Sağ olsun eşim de ev işlerinde yardım etmedi. İkimiz de dersimizi aldık ama az daha faturası acı olacaktı. Bundan sonra daha dikkat edicem. Vicdan azabı yaşıyorum sonra. Hamilelikte bir de daha hassas oluyorsun. Her şeye ağlar oldum... Elimde olmadı boşaldım. Öyle işte... Eşlerin yardımcı ve anlayışlı olması çok önemli. Ama malesef onlarda henüz babalık içgüdüsü yok. Annelik içgüdüsü bebek anne rahmine düşünce başlarmış. Hatta bana göre daha önce... Erkeklerde ise kucağına almadıkça babalık duygusu başlamazmış.

Geri