Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Aramiza hosgeldin cnm bu saydiklarin hamilelik belirtisi evet ama insallah piskojik degildir bence en iyisi adet gunun gecsin bir test yaparsin..hersey gonlunce olsun..

insallah cnm..cok istiyorum cünkü..yumurtaligimda bi agirlik var sanki,sizliyo bi de..ve belim kopuyor sanki..ama baska belirti yok:( insallah hamileyimdir..

selam kizlar ben adet gordum ama cok halsizim basim donuyor istahim cok kesildi sogan kurune basladim 3 gun once umarim faydasini gorurum acaba ondan mi bu halsizlik 3 aydir basladik cocuk calismalarina cok istiyorum bebegim olsun son 3 aydirda adetlerimde duzensizlik var acaba vucudum hamileligemi hazirlaniyor cok arastirmalar yapiyorum moralim cok bozuk lutfen yardim edin

selam kizlar ben adet gordum ama cok halsizim basim donuyor istahim cok kesildi sogan kurune basladim 3 gun once umarim faydasini gorurum acaba ondan mi bu halsizlik 3 aydir basladik cocuk calismalarina cok istiyorum bebegim olsun son 3 aydirda adetlerimde duzensizlik var acaba vucudum hamileligemi hazirlaniyor cok arastirmalar yapiyorum moralim cok bozuk lutfen yardim edin

Cnm aramiza hosgeldin okadar kAfani yorma bu konu hakkinda bak daha yeni baslamissin calismalara stress yapma kendind sen nekadar rahat olursan okadar cbk gelir bebegin..insallah onumuzdeki ay artik..

merak

slm ben bısey yaptım esım korunuyo ve cocuk ıstemıyor bende kondomu deldım acaba hamıle kalmıs olabılır mıyım daha adetıme on gun var meraktan catlıcem

İncir kürünün ne demek olduğunu nasıl uygulandığını ve ne işe yaradığını anlatır mısın?
inşallah sonuçların temiz çıkar canım.incir kürü ibrahim saraçoğlunun kür tarifi gebe kalmak isteyenler uyguluyor ama nasıl uygulandığını bilmiyorum internetten detaylı bilgi bulabilirsin bu kürle gebe kalanlar varmış ama ben denemedim.

Geri