Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

en geç perşembe olmam lazım mide bulantısı ,sık idrara çıkma ,göğüslerde sızı ,sürekli yorgunluk,aşırı yemek yeme olunca eşime gelirken test al dedim akşam yazarım
hayırlısı olsun canım.. inşallah güzel bir haber verirsin canım.. ama yanlış bilmiyorsam sabah ki ilk idrarla yapılan test daha güvenilirmiş. hakkında hayırlısı olsun canım..

armıza hoşgeldin canım..yaşdıklarının aynısını hepimiz yaşadık. ve hala yaşamaya devam ediyoruz.. bizim en büyük düşmanımız stres ve çevremiz.. bizi strese sokan ne yazık ki en yakınlarımız yani çevremiz.. bizim yapmamız gerekense her ne kadar zor olsa da sakin olup çevremizin bizi etkilemesine izin vermemek.. çünkü çocuk sahibi olmak bizim elimizde değil.. Allah ne zaman lutfederse o zaman çocuk sahibi olabiliriz. malesef çevremiz bunu unutup bu bilinçten yoksun yaşadığı için biz bu durumdayız. bir gün hepimiz anne olacağız buna inanmalıyız.. ve son olarak ümitsiz: asla ümidini kaybetme...
hoşbulduk feliçyacım aman çevrem bunalttı beni iyiki çalışıyomm eminim evde olsam daha da sinirlerimi yıpratırlar bu açıdan düşününce mutlu oluyomm çalıştığıma artık çevremide dinlemeyecem takmamaya çalışacam mutlu olmak için elimden geleni yapacam çok tşk ederim sizlere inanın ilk defa bu kadar iyi hissediyom kendimi dün üye oldum aama keşke sizlerle daha önceden tanışma konuşma fırsatım olsaydı şimdiden çok sevdim sizi hepinizde iyiki varsınız rabbim hepimizi her daim mutlu eder inşallah

kız saçmalama tabiki sorucaz bakarsın bende sana bişiler sorarım sonra :) valla canım çok etkiler.uzmanlar diyorlarki döllenmeyi etkilermiş stres.o yüzden biraz rahat olmaya çalış.canım bu arada sen folik plus kullanıyormusun?
goncacım ben hiç bişe kullanmıyom tatlım daha dogrusu ne kullanmam gerektiğini bile bilmiyomm inşallah perşembe işten izin alıp iyi bir doktora gidecem aazcık bana yol göstersin bakalım

ümitsiz burada herkes senin sıkıntılarını üç aşağı beş yukarı yaşıyor.Sıkma canını stres en büyük düşmanımız.Allaha dua edelim,kendini rahatlatacak bir etkinlik bul ve yap.Bu konudan da çevrendekinlerden de arınmış olursun.

canım gebelikten önce folik plus a başla.hamileykende 3. aya kadar içiyorsun.bebeğin gelişimi için.bence bugün yada yarın eczaneden hemen al.günde 3 tane içiyorsun.3 taneyi ben bi kerede içiyorum ve hiç bir zararı yok.mutlaka al oke.

ümitsiz burada herkes senin sıkıntılarını üç aşağı beş yukarı yaşıyor.Sıkma canını stres en büyük düşmanımız.Allaha dua edelim,kendini rahatlatacak bir etkinlik bul ve yap.Bu konudan da çevrendekinlerden de arınmış olursun.
tmm blnn cim dünden beri zaten pek kimse ile muhatap olmuyomm canımı sıkmasınlar diye soru soran olursada daha erken felan deyip geçiştirecem düşünmyoz felan diyecem ki benden uzak dursunlar artık

tmm canım senin ve ilerde bebeğinin gelişimi için çok faydalı.bi zararı yok.kafan takılmasın.dr zaten sana söylerdi gittiğinde.hadi bakalım.bebek çalışmaları ikimiz içinde başlasın :D

tabiki canım umudunu kaybetme.RABBİMDEN umut kesilirmi hiç.doktorların hayatta hamile kalamazsın dediği kadınların bile ummadıkları anda hamile kaldıklarını çok gördüm.en yakınımda vardı hatta.o yüzden sakın üzülme.mutlu olucazki bebişlerimiz gelsin sonra :) hee canım sen bide ovulasyon testi yaptınmı hiç evde.

Geri