Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

allah yardımcın olsun canım..inşallah bir an önce iyileşir.. Ve hemen gelir bebişin..
çok sagoll cnmm inşallahhh eşimm şu ameliyattann sağlıkla çıkar sonrada bebeğim gelirr inşallahh duanızı bekliyorumm kızlarr ben cuma günüü eşimin yanındayımm yanii yokumm :( feliçyamm sizde ne tedavi gerekiyosa yapın bencee ihmal etmeyinnn

kuşum rabbim dermansız hastalık vermesin.bak tedaviside var eşinin durumunun.benim eşiminde başına gelebilirdi.hiç üzülme hersey yoluna girecek ve kısa bi süre sonra bizde teyze olacağız kuzum :)
inşallahhh balımm inşallahh hareketsizz spermlerr vardıyaa hareketlenmeyee başlamışş sonucuu biraz daha iyi çıktıı eşiminn inşallah daha da iyi olacakk inşallah ben de en kısa zaman da hamileyimm diyecemm inşallahhh

bidee tatloşumm bugunn rüyaa gördümm kucagımdaa erkek çocuğuu vardıı ve ben onuu emziriyodumm çokkk acıkmıştıı kuzumm benimmm yaa bacımaa diyodum kii getir benimm oğlanı az emdiriyim diyodummm acıktı zavallım işe dalmışım diyodummm :ebebek:

bidee tatloşumm bugunn rüyaa gördümm kucagımdaa erkek çocuğuu vardıı ve ben onuu emziriyodumm çokkk acıkmıştıı kuzumm benimmm yaa bacımaa diyodum kii getir benimm oğlanı az emdiriyim diyodummm acıktı zavallım işe dalmışım diyodummm :ebebek:

insan çok etkilendiği şeylerin rüyasını görürmüş hep.hayıra çıksın inşallah.bak eşinin durumu düzelmeyede başlamış.bak zaten spermlerin hepsi kaliteli olacak diye bişi yok.arasındaki iyi olan rahme yerleşince gebelik gerçekleşiyor.o yüzden kafana takma kuzum.iyi olacak merak etme.

insan çok etkilendiği şeylerin rüyasını görürmüş hep.hayıra çıksın inşallah.bak eşinin durumu düzelmeyede başlamış.bak zaten spermlerin hepsi kaliteli olacak diye bişi yok.arasındaki iyi olan rahme yerleşince gebelik gerçekleşiyor.o yüzden kafana takma kuzum.iyi olacak merak etme.
inşallahh bidenem inşallahh güzell dileklerinn içinn çokk sagolll kuzumm seni çokkk seviyommm gızzz gadanıı alırımm gözününn çapağınııı yirimmm :)))

Geri