Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ahhh kizlar ahhh valla bu saat oldu uyuyamiyorum cok heycanliyim su gunler bir gecse normalde stress yapmam ama bu ay farkli..off allahim sen nelere kadirsin su kullarinin yuzunu guldur ve saglikli uzun omurlu hayirli evlat nasip et..

Ahhh kizlar ahhh valla bu saat oldu uyuyamiyorum cok heycanliyim su gunler bir gecse normalde stress yapmam ama bu ay farkli..off allahim sen nelere kadirsin su kullarinin yuzunu guldur ve saglikli uzun omurlu hayirli evlat nasip et..

Allah büyüktür canım herşey olacağına varır rahat ol umudunu hiç yitirme ve bakmışsınki yüzün gülmüş

canım inşallah herşey gönlünce olur benimde önümüzdeki ay olacak galiba aşılama süreci nasıl işliyor şimdiye kadar ne yaptın beni bilgilendirir misin:hmm:
canım ben 3 ay klomen kullandım.daha sonra menegon diye günlük yapıla bir iğne kullandım ve iğneler bittikten sonra çatlama iğnesi ama olmadı. bu ay yine menegon kullandım.. dün gece saat 1 de çatlatma iğnesini vuruldum.. yarın da aşılama olacak.. ben de ilk defa deneyeceğim.. bakalım ne olacak.. inşallah bu ay gelir bebeklerimiz..

canım sakin ol stres bizim için hiç iyi değil. kendine bir meşgale bul.. kafandan atmaya çalış.. inşallah hepimizin yüzü güler bu ay..

Yakisiklim cnm sendemi klomenle hamile kalmostin?? Bugun igneyi vurulali ikonci gun ve kasiklarim cok agriyo heran yerinden cikacak gibi birde ben hayatta kabiz olmam malesef dunden beri kabizim ignenin yan etkisi olabilirmi?? Daha once pregnyl vurulmustum hic yan etkisi yoktu bukez otrivelle oldum ve cok yan etkisini goruyorum..Napalim katlanicaz artik
canım iğnenin yan etkilerini yaşıyorsun.. kasıklarda ağrı ve kabızlık bende de olmuştu.. ne yapalım herşey bebişler için.. inşallah rabbim bu emeklerimizin sonunda verecek o inatçı bebişleri..

Geri