Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

öyle canım bende çok duydum geçen nette gördüm polikistik over hastası olan biri iyileşmiş ki bu hastalık genetiktir malesef bende de var inşallah o durumdan kurtulurum

Allah ın izniyle kurtulcaksın cnm inş.nette gezinirken görmüştüm.bi kadınında böle her ay tekrarlayan kistleri varmış.birsürü ilaç içmesine rağmen kurtulamamış.doktor bunlar geçmeden hamile kalma şansın yok demiş.4444 dua sı okumaya başlamış kadın çevresindeki yakın akrabalarıyla birlikte okumuş.dua bittikten sonra mide bulantısı yüzünden doktora gitmiş.havalarda soğuk diye üşütmüş olabileceğini düşünmüş.bide bakmış doktor hamilesin demiş.şok olan doktormuş ama bu nasıl olur daha geçen ay birsürü kistin vardı diye.evvela umutsuzluğa hiç kapılmayalım cnm.herşeyin başı dua.biz Allah için ne yapıyoruz ki o bize böyle mükemmel bi hediye wersin.içimizde o manevi huzur olunca herşey bambaşka görünüyo.ilaçmış şuymuş buymuş herşey bahane.ALLAH ın ol demesiyle olacak saniyelik bir iş.o yüzden bol bol dua etmek Allah ın rızasını kazanmak en önemli olan.bizde böle sınanıyoruz işte.kafanı ağrıttım cnm öpüyorum seni bütün arkadaşlar için duacıyım olacak ben eminim.

Allah ın izniyle kurtulcaksın cnm inş.nette gezinirken görmüştüm.bi kadınında böle her ay tekrarlayan kistleri varmış.birsürü ilaç içmesine rağmen kurtulamamış.doktor bunlar geçmeden hamile kalma şansın yok demiş.4444 dua sı okumaya başlamış kadın çevresindeki yakın akrabalarıyla birlikte okumuş.dua bittikten sonra mide bulantısı yüzünden doktora gitmiş.havalarda soğuk diye üşütmüş olabileceğini düşünmüş.bide bakmış doktor hamilesin demiş.şok olan doktormuş ama bu nasıl olur daha geçen ay birsürü kistin vardı diye.evvela umutsuzluğa hiç kapılmayalım cnm.herşeyin başı dua.biz Allah için ne yapıyoruz ki o bize böyle mükemmel bi hediye wersin.içimizde o manevi huzur olunca herşey bambaşka görünüyo.ilaçmış şuymuş buymuş herşey bahane.ALLAH ın ol demesiyle olacak saniyelik bir iş.o yüzden bol bol dua etmek Allah ın rızasını kazanmak en önemli olan.bizde böle sınanıyoruz işte.kafanı ağrıttım cnm öpüyorum seni bütün arkadaşlar için duacıyım olacak ben eminim.
canım ne kafa ağırtması inanki o kadar umut saçtınki bana çok güzel yazmışsın gerçekten çok iyi geldi yazdıkların.evet o duanın kuvvetine inanıyorum aslında daha önce bir şey için okumuştum ve olmuştu yine başlamayı düşünüyorum aslında ama ben hepsini kendim okuyucam çünkü çocuğum olmadığını etrafımdaki kimse bilmiyor hem daha etkili olucaktır yalnız okuyunca geçen defa da öyle yapmıştım inşallah artık rabbim duyar sesimizi bir an evvel hamile kalırız.sen tedavi falan uyguluyor musun canım neden gebe kalamıyorsun?

a.özlem.............28 aralık
ayşeden............8 ocak
ayşe&ramo.......10 ocak
sunflower.........12 ocak
ceylinn.............15 ocak
ffarzuff..............17 ocak
nazrüzgar..........19 ocak
bitanesi............22 ocak
hattt..................24 ocak
@nur..................26 ocak
lilyped...............5 şubat
muamma..........
asenaşule........

canım seninki çok az kalmış nasıl var mı belirti filan?gerçi belirtiler bende hep boşa çıkıyor ama inşallah bu ay olmuştur seninkisi.ama gebe kalınca liste yapmayı bırakma ne olur böyle listeyi sürekli görünce daha güzel oluyor sanki listediki isimler sırayla hamile kalıcak gibi hissettiriyor.

canım seninki çok az kalmış nasıl var mı belirti filan?gerçi belirtiler bende hep boşa çıkıyor ama inşallah bu ay olmuştur seninkisi.ama gebe kalınca liste yapmayı bırakma ne olur böyle listeyi sürekli görünce daha güzel oluyor sanki listediki isimler sırayla hamile kalıcak gibi hissettiriyor.

canım hiçbir belirtim yok ne yazık ki :( hatta adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyo...hepimizi çıkarmadan o listeden asla bırakmammmm :)

ayşeden............8 ocak
ayşe&ramo.......10 ocak
sunflower.........12 ocak
ceylinn.............15 ocak
ffarzuff..............17 ocak
nazrüzgar..........19 ocak
bitanesi............22 ocak
hattt..................24 ocak
@nur..................26 ocak
lilyped...............5 şubat
muamma..........
asenaşule........
a.özlem.............

slm kızlar
ben yeni üye oldum...bi kızım var 6 yaşında şimdide ikinciye uğraşıyom..temmuzda 12 haftalıkken bebek karnımda öldü ve kürtajla alındı..şimdiye kadar korunuyodum iki aydır bıraktım korunmayı..geçen ay tam oldu hamileyim dedim kırmızılar geldi:cry:
inşlah bu ay olur

canım aslında belirtilere takılmamak lazım ben her ay bir şeyler hissediyorum ama boş çıkıyor inşallah sen hamilesindir.

öyle canım bende çok belirtiler yaşadım artık belirtilere aldırmıyom oyüzden :) inşallah hamileyimdir ama pek umut yok içimde ateşimi ölçtüm düşük çıktı hamileyken ateş artarmış birazda ondan kaybettim ümidimi :( bakalım kısmet allah ne zaman nasip ederse...hepimiz bigün hamileyim yazıcaz eminim ama gelsin artık o güzel günlerrrrrrr.... :)

slm kızlar
ben yeni üye oldum...bi kızım var 6 yaşında şimdide ikinciye uğraşıyom..temmuzda 12 haftalıkken bebek karnımda öldü ve kürtajla alındı..şimdiye kadar korunuyodum iki aydır bıraktım korunmayı..geçen ay tam oldu hamileyim dedim kırmızılar geldi:cry:
inşlah bu ay olur

hoşgeldinnnn :) üzüldüm canım zor günler atlatmışsın :( ama bir evladın var buna şükret,bak biz daha onun için uğraşıyoruz.olacak inşallah hepimizin, sabretmekten başka yol yok...inşallah bu ay gelir bebişin ;)

slm kızlar
inşlah bu ay olur

hoşgeldin canım bence senin panikleyecek bir durumun yok talihsiz bir durum yaşamışsın geçmiş olsun ama bence korkma sen en kısa zamanda tekrar gebe kalırsın sadece biraz düşünmemeye çalış

Geri