Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydın kızlar dün size yanlışlıkla yazdım forumları karıştırmışım :) bugn hatrınızı sormak istedim hamilelerin ve hamile adayların :)

ben 4.5 aylık hamileyim nasipse oğlum olacak heyecanla beklemekteyim

- - - Updated - - -

muamma hayırlısı olsun tayin işiniz

günaydın kızlar dün size yanlışlıkla yazdım forumları karıştırmışım :) bugn hatrınızı sormak istedim hamilelerin ve hamile adayların :)

ben 4.5 aylık hamileyim nasipse oğlum olacak heyecanla beklemekteyim

- - - Updated - - -

muamma hayırlısı olsun tayin işiniz

hoşgeldinnnn... olsun bizim forumada yaz hem kıdemlisin sen bilgi verirsin bize :) rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin...bende 7+2 günlük hamileyim 1,5 yıl bekledim bebeğimi,sonunda kavuştum bende sağlıkla kucağıma alırım inşallah :)

melike81............3 şubat
sultansu.............3 şubat
ayşeden.............4 şubat
lilyped................5 şubat
ayşe&ramo.......12 şubat
ffarzuff...............<linkz id="linkz12"><nobr>15 şubat
</nobr></linkz>
ceylinn..............17 şubat
a.özlem.............21 şubat
suzuu................28 şubat
@nur..................28 şubat
muamma..........
asenaşule........
bitanesi............
hattt.................
esmerli 200.....

slm kızlar hayırlı cumalar.ben daha adet olamadım.birtek göğüslerim çok acıyor bide kahverengi akıntı geliyor.geçen adetim 26 aralıktı.ne yapacağımı bilemiyorum.kahverengi akıntı adetimin geleceğini işaret ediyor ama kaç gündür gelmedi.ne güzel düzenli geliyordu adetim.yine bozuldu.offfff offfff.

hayırlı cumalar kızlar,
bugün kan testi yaptırdım <2 çıktı negatifmiş. :( ama adet olacağıma dair hiçbir belirti yok. aksine bel ağrılarım bulantılarım ve kasık ağrım var... ağlamamak için zor tutuyorum kendimi

kızlar herkese selam.adet günüme daha 2 gün falan var ama bu defa içimden öyle bi his geldi gittim test yaptım silik çizgi çıktı bu sabah gene tekrarladım gene silik ama dünkünden azcık daha belirgin ne dersiniz kızlar test yanlış olabilirmi?
lilyped test yaptırdın mı canım sonuc ne geliyomu bebiş :)

Geri