Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ayse cooook sevindim tebrikler cnm allah kucagina almayi nasip etsin..inanilmaz mutlu oldum senin adina!!!

- - - Updated - - -

Sahile hayirli olsun cnm allah anali babali buyutsun insallah:)ayrintilari bekliyoruz

- - - Updated - - -

Ben niye hala kirmiziyim o nasil degisecek??
saol canımcımm senle ilk tanışımızı hatırlıyomda canmm şimdi sen bebeğini kucağına aldın benim bebişim karnımda herşeyin wakti zamanı olduğu ne kadar doğru sabır tüm kapıları açıyo canmm çookk şükür bende gördüm bugünleri canmm sağlıklı bi şekilde rabbim kucağıma almayı nasip etsinn inş canmm
titan değiştiriyor kırmızıyı özel melek yazıyoo canmm

Canım bebek 3aylık oldu allaha şükür bazı sıkıntılı zamanlar geçirdik bu ay kilo vetek sonra geri aldı falan şimdi daha iyi ben çalışmıyorum canım 2yaşına gelene kadarda çalışmayı düşünmüyorum senın annelikle aran nasıl?

canım gittim sonuclarım temiz cıktı cok sukur cinsiyeti kızmış :) carsamba gunu buyuk ultrasona giricem renkli ultrasona cok heyecanlıyım :))
cnm gözün aydın benimkide kızmış ikimizinde hisleri doğru çıktı.ne kadar güzel ne kadar heycanlı bi süreç.RABBİM isteyen herkese nasip etsin inş.5 aylık hamileyim ama daha karnım çıkmadı benim.dışardan bakan anlamıyo.senin çıktımı cnm?

cnm gözün aydın benimkide kızmış ikimizinde hisleri doğru çıktı.ne kadar güzel ne kadar heycanlı bi süreç.RABBİM isteyen herkese nasip etsin inş.5 aylık hamileyim ama daha karnım çıkmadı benim.dışardan bakan anlamıyo.senin çıktımı cnm?
benimde hiç çıkmadı hiç yok detaylı ultrasona ne zaman gireceksin tarih verdimi doktor

Geri